Audi Smart Display – автомобільний планшет на базі NVIDIA Tegra

Audi Smart Display

Audi Smart DisplayКорпорація NVIDIA спільно з Audi представила три автосистеми, керовані мікропроцесором NVIDIA Tegra VCM, – планшетник Smart Display, розважальний комплекс і цифрова приладова панель.

У основі новації переважає MIB (інформаційно-розважальна платформа Audi), яка уперше була анонсована близько двох років тому. Імовірно з 2015 г новоявлена платформа стане частиною сукупного електронного оснащення автомашин Audi.

Головна особливість модернізованого MIB – наявність багатопрофільного модуля Audi Connect, який в режимі реального часу відображає обстановку на дорогах (пробки, парковки і так далі). Управляється система голосовими командами або торканням по сенсорних клавішах. Новий комплекс на основі мікросхеми Tegra 3 має більш високу продуктивність, ніж нинішні системи.

Планшетники Smart Display від Audi є додатковим корисним аксесуаром в автомобілях цього виробника. Увесь комплекс легко встановлюється на задньому кріслі: девайс захищений від вібрації і перепадів температур. У оснащенні планшета – 10,2-дюймовий тачпад і набір утиліт від Google з доступом в онлайн Play Market. Цікваий пристрій http://shopguard.kiev.ua/ для офлайн магазинів що демонструвати техніку.

Окрім цього, корпорація Audi випустила електронну панель на базі мікрочіпа NVIDIA Tegra 3. В найближчому майбутньому виробник планує випустити новий автомобіль Audi- ТТ, в оснащенні якого буде присутнім цей компонент. Датчики і 3D-карты відображатимуться на 12,3-дюймовому дисплеї. Усі необхідні налаштування виконуються на розсуд водія.