“AtmAsfera” торує Україні шлях на міжнародну рок-сцену

AtmAsfera

AtmAsferaУкраїнська world music формація “AtmAsfera” готується до поїздки в Москву – на регіональний етап міжнародного фестивалю Emergenza 2012.

Цьогоріч наша держава вперше долучилася до Emergenza – наймасштабнішого марафону незалежної живої музики. Фест було засновано 20 років тому в Римі. Сьогодні це музичне дійство проходить в найбільших містах Європи та Америки в більш ніж в 23 країнах світу. Щороку гурти різних стильових напрямків змагаються за право назватися найкращим та виступити на одній сцені з хедлайнерами одного з найграндіозніших опен-ейрів Європи – багатотисячного Taubertal Festival (Німеччина). Багато сучасних світових зірок (серед них, приміром, HIM та Coldplay) вперше заявили про себе саме на Emergenza.

На шляху до головної сцени Taubertal Festival кожен гурт має пройти декілька етапів: стати першим в своїй країні, першим в регіоні та першим з-поміж перших з інших країн світу.

Київсько-львівська “AtmAsfera” впевнено здолала першу сходинку – на українському фіналі Emergenza 2012 гурт визнано найкращою незалежною командою України. Втім, спочивати на лаврах ніколи – наразі “AtmAsfera” наполегливо готується до змагання з 12-ма кращими гуртами країн СНД, що пройде в Москві 1 липня. На відвідувачів московського клубу Б2 (а саме там відбудеться регіональний фінал) чекає запальна суміш драйвового world music та неповторного українського folk rock’у!

На питання журналістів однієї української радіостанції “Що вам дасть участь у цьому фестивалі?” менеджер гурту відповідає – “Хочемо покращити імідж України в світі. Нехай нас знають не лише як державу з постійними проблемами в політичній сфері, але і як потужну культурно-мистецьку платформу, яка плекає музикантів, здатних змусити стрибати під сучасні українські мотиви багатотисячні натовпи глядачів великих міжнародних фестів!”