Відбулося відкриття виставки арт-студії «Художник»

художник

JZ1Fa_EOxNI27 червня у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулося відкриття виставки дитячих робіт арт-студії «Художник». Побачити експозицію у виставковій залі дитячої творчості імені Саші Путрі можуть всі охочі протягом місяця.

Студія, очолювана художником-педагогом Бернацьким Юрієм Борисовичем, відзначає 1 рік з моменту заснування на базі Полтавської гімназії №32. 20 юних художників віком від 6 до 18 років представили 64 роботи найрізноманітнішої тематики. Одна з найстарших вихованців студії Марина Зевако розповідає: «З Юрієм Борисовичем знайома вже не перший рік. Тому як тільки виникла ідея створити авторську студію без вагань вирішала записатися. До виставки ми дуже ретельно готувалися, закінчували роботи, аби сьогодні представити якомога більше. А взагалі, нашу студію я обожнюю. У нас завжди тепла, домашня атмосфера і це, здебільшого, завдяки Юрію Борисовичу».

Також, на виставці були вручені дипломи вихованцям, які стали лауреатами міжнародного інтернет – конкурсу «Марка дружби», Караваєвій Лізі та Андрєєву Дмитру, до речі їм лише 6 та 10 років. Відкриття виставки пройшло у дружньому колі полтавців, працівників Галереї мистецтв, юних художників та батьків. До речі останні виказували слова величезної вдячності керівнику, бажали студії процвітання та численних перемог.

_inJaLzvPSQxjhsKR-8QA8-0a7194ZTTA