У Києві пройде соціальний фестиваль культури, творчості і натхнення “Арт-пікнік Weekend”

Арт-пікнік Weekend

7 і 8 лютого усі бажаючі кияни зможуть навчитися малювати, зустрітися з цікавими людьми – мандрівниками, благодійниками, фотографами, відвідати ярмарок оригінальних речей, подивитися виставку художника Руслана Іващенко, зайняти малюків пізнавальними веселими майстер-класами і просто надихнутися. Увечері – спектаклі і кіно. Арт-пікнік Слави Фролової проводить зимовий дводенний фестиваль Арт-пікнік Weekend. Вхід – вільний.

Арт-пікнік Weekend

Закоханим в кримські пейзажі припаде до смаку персональна виставка художника проекту Slava Frolova – Group Руслана Іващенко. Талановитий хлопець продовжує традицію кримської імпресіоністської пейзажної школи. У цих картинах відчувається запах моря, чутні звуки чайок, відчувається смак стиглих кавунів і винограду. Свій  курс сучасного мистецтва прочитає відомий український галерист і куратор багатьох виставок Євгеній Карась.

Slava Frolova - Group Руслан Іващенко

Упродовж усього вікенда працюватиме  творча майстерня. Вчимося робити квіти, вази, свічники, магніти на холодильник, плетемо шкіряні браслети. Також, для тих, хто мріяв навчитися малювати – художня майстерня і майстер-класи по живопису.

TUT USE MARKET підготував для гостей вікенда багато незвичайних і красивих речей. Тут можна буде одягнутися в українські модні бренди, вибрати етнобілизну з вишивкою, прикупити оригінальних прикрас у формі медалей і орденів, печива ручної роботи.

Для мандрівників натхненні оповідання про Індію від Дмитра Мазренка, про те, як об’їхати усю Грузію на велосипеді і написати про це книгу повідає Олексій Бобровников. Як об’їхати двічі весь світ автостопом поділяться дві чарівні КПІшниці Ганна Морозова і Марія Крапка. Про жіночу відвагу і безстрашність можна запитати у них самих.

Не обділять увагою і театралів і кіноманів. Цікаві вечірні перфоманси і спектаклі чергуватимуться з фільмами.  Відомий фотограф Сергій Сараханов прийде поділитися досвідом і розповісти про мистецтво фотографії. Добродійність може бути у форматі реаліти-шоу. Можна збирати величезні суми грошей і рятувати ними дитячі життя просто живучи у вітрині магазину більше місяця. Як? Розповість Максим Бахматов, ідеолог найуспішнішого благодійного проекту “Частинка серця”.

Таємницями і цікавими фактами про Київ поділиться найвідоміший екскурсовод і засновник бюро прогулянок “Секретний дворик” Юлія Бевзенко.

Для найменших і від цього найулюбленіших буде ляльковий театр, квест, козацькі забави, пісочна анімація, танці, і навіть дискотека. Усіх гостей чекає затишна атмосфера, багато відкриттів, подарунки.

Місце проведення: Арт-пікнік Слави Фролової, Банкет-хол Nivki – hall, ін. Перемоги, 84.
Вхід вільний. Детальний розклад на artpicnic.org

АПСФ в соц.мережах:
facebook – www.facebook.com/ArtPicnicSFG
vkontakte – http://vk.com/artpicnicsf