Арт-пікнік Слави Фролової відкриває другий сезон

Арт-пікнік Слави Фролової

Відкриття другого сезону соціального та культурного Парку Мистецтв відбудеться 14 і 15 червня. Два дні насиченої програми потішать святковими концертами за участю відомих виконавців, безліччю майстер-класів, новими виставками молодих художників, фестивалями і вуличною їжею.

АРТ-ПІКНІК Слави Фролової завоював прихильність киян ще торік. Це унікальний культурно-соціальний проект, який дає можливість безкоштовного, але цікавого і корисного дозвілля для всіх бажаючих, без вікових і будь-яких інших обмежень. Парк мистецтв починає працювати 14 червня і до кінця жовтня, без вихідних, з ранку і до вечора.

Арт-пікнік Слави Фролової

До святкового відкриття другого сезону підготовано безліч цікавинок та сюрпризів.

“Знаєте, мені пощастило народитися в одній країні з людьми, для яких хочеться робити чудові речі, і з якими можна робити чудові речі” – ідеолог і натхненник проекту Слава Фролова.

У дитячій зоні буде багато майстер-класів, конкурсів та ігор. У рамках АРТ-ПІКНІКУ Слави Фролової пройде фестиваль дитячої анімації «Кекс». Цією солодкою подією ми з радістю відкриваємо сезон дитячого кінозалу і лабораторії анімації. У всіх гостей буде прекрасна можливість повернутися в дитинство на фестивалі Повітряних Зміїв.

На головній сцені буде представлено шоу “Битва наук” і виступлять Оля Діброва (GORCHITZA), Гапочка, KADNAY, Epolets, Люм’єр, My Imaginary Friends, Банг-Ла-Деш’ Оркестр.

Секретну сцену і зону Secret Space, партнером якої цього року виступає Просто Радіо, представить Андрій Шабанов. Тут розважати гостей будуть своїми виступами Schei?e Surprise, FANES (acoustic), Radiolla, LAKEWAY, dj-set Noziar, dj-set (Olin + Pahatam), Вагоновожаті, Simon Stone, Switch on the light, Colaars, DJ Koma, DJ Maxfree.

Арт-пікнік Слави Фролової

15 червня в рамках АРТ-ПІКНІКУ Слави Фролової стартує програма Koktebel Jazz Day. Новий театр на Печерську представить традиції вуличного італійського театру – театр під відкритим небом «Маска Арлекіно». На Pre-party Koktebel Jazz Festival виступлять групи WE ARE!!, Magnifika і Solomina. The Selector Party проведуть британці Belleruche. Також гостям покажуть короткометражки культових британських режисерів.

У галереї павільйону # 8 влаштується хендмейд ярмарок TUT USE MARKET, а павільйон # 4 стартує з виставкою «КІЛОГРАМ-СИЛА-МЕТР».

Новий Closed Cluster # 10, вхід на який обмежений дітям і журналістам з камерами, покаже добірку безцензурних робіт «Аggressio. Прикордонна територія», проведе ніч короткометражок і театральні перфоманси. Все це під звучання групи «Хамерман знищує віруси».

На території парку мистецтв пройде безліч кулінарних майстер-класів та 6-ий фестиваль вуличної їжі.

Спортивні зони будуть представлені змаганнями з стрітболлу, фехтування та гирьового спорту, а також із захоплюючого морського більярду новусу. Для любителів активного відпочинку буде працювати мотошкола і скелелазний стенд, Street Workout Ukraine, баггі і повітроплавання.

На зустрічах з цікавими людьми можна буде поспілкуватися з епатажним бізнесменом Гаріком Корогодським і хореографом Оленою Коляденко.

Також відвідувачам представлять спільний проект напрямків “екологія” і “кіно” – екокінотеатр на педальній велосипедній тязі.

Місце проведення: ВДНГ, пр-т академіка Глушкова 1.

 Арт-пікнік Слави Фролової

“Ми створюємо маленький світ, в якому ми самі хотіли б жити. І в цьому світі є місце кожному, незалежно від віку, соціального статусу, релігійних та політичних уподобань, статі та інших зовнішніх факторів. Ми віримо, що в цьому світі кожен знайде собі заняття до душі, втілить свої мрії, відкриє в собі нові таланти, навчитися берегти природу і цінувати її ресурси, відкриє для себе сучасне українське мистецтво, театр і кіно, почне займатися спортом, полюбить готувати і просто надихнеться”- керівник проекту Тетяна Мерзла

 

Запрошуємо задавати питання, що вас цікавлять і будемо раді дружбі та співробітництву.

Ініціатор проекту:

Благодійна організація

Фонд розвитку і підтримки молодого мистецтва Слави Фролової «Slava Frolova-Group»

Головний медіа-партнер – телеканал Інтер

Основний інтернет-партнер – сайт «В городе»

Подробиці на офіційному сайті АРТ-ПІКНІКУ Слави Фролової

 http://artpicnic.org/

АПСФ в соц.мережах:

facebook – www.facebook.com/ArtPicnicSFG

vkontakte – http://vk.com/artpicnicsf

АРТ-ПІКНІК Слави Фролової – соціальний культурно-освітній проект в Україні. Основна мета – навчити новому, здоровому стилю життя, де мистецтву і українській культурі відведена важлива роль. Унікальний парк мистецтв створює новий особливий формат дозвілля і робить значний крок у культурному розвитку країни. АПСФ працює 5 місяців: з червня по жовтень. Він дає щоденну можливість гостям різного віку відвідувати різноманітні заходи, освітні та оздоровчі програми.