Арсен Бабурка презентував новий кліп

Арсен Бабурка презентував клін до пісні

Пісня Арсена Бабурки (Мірзояна) «Вінні-Пух», що набрала цього літа неабиякої популярності, здобула своє обличчя. 30 жовтня кліп офіційно презентували. Сюжет для глядача виявився досить несподіваним – як виявилося, більшість очікувала побачити в ньому самого Вінні-Пуха, але візуалізація пісні відійшла від такої очевидної банальності. Ідея відео торкнулась однієї з найгостріших проблем сьогодення – дефіциту спілкування батьків з їхніми власними дітьми.

Арсен Бабурка презентував клін до пісні "Вінні-Пух" (кадр відео)
Арсен Бабурка презентував клін до пісні “Вінні-Пух” (кадр відео)

Цікаво, що актуальна та гостра соціальна тема подана, навпаки, в дуже м’якій «обгортці» від чого на фоні простої, приємної картинки, глибина проблеми починає відчуватися ще більше. Результат такого підходу – кліп дійсно працює. Побачене влучно осідає всередині та примушує задуматись. Це вже яскраво продемонструвала реакція глядачів: в перші години виходу відео у коментарях до нього з’являлись відгуки «Зачепило! Сходжу, хоча б зателефоную дітям … » та інші, подібні за настроєм.

В очевидь, багато дорослих, виснажених робочими буднями, з певним жалем знаходять в побаченому себе і своїх дітей, дитинство яких сьогодні все з тих же причин таке коротке. А хтось, можливо, згадує свої переживання у тому ніжному віці, і теж робить корисні для життя висновки. Одним словом, своєю роботою всі, хто причетний до створення цього відео, однозначно зробили корисну справу, віддавши перевагу змісту, а не спецефектам.

А Вінні-Пух у кліпі все ж є. Хочете дізнатися де? Перегляньте відео. Скоріш за все вас воно теж не залишить байдужим …

http://www.youtube.com/watch?v=_CElQpVB6bw&feature=player_embedded