Ароматерапія та масаж обличчя

Ароматерапія

Ароматерапія Для того, щоб повернути красу, яка з часом під дією стресів та несприятливих екологічних умов може зівянути, можна використовувати різні методи. Як правило, сильнодіючі засоби і методики можуть використовувати не всі люди – життя в умовах сучасного мегаполісу фактично кожного нагородила букетом хронічних захворювань, які можуть перешкодити Вам рухатися до поставленої мети – бездоганного зовнішнього вигляду.

Проте серед усього розмаїття косметичних процедур можна знайти саме ті, які оптимально підійдуть конкретно для Вашого випадку. На щастя, сучасна косметологія має в своєму розпорядженні величезну кількість процедур; завдяки цій різноманітності можна обійти фактично будь-які протипоказання. Крім того, існують процедури, які мають мінімальні протипоказання, які підійдуть фактично всім.

Якщо шкіра обличчя втратила свіжість, властиву молодость, не впадайте у відчай, виправити це можна і не звертаючись до пластичного хірурга. Масаж обличчя – це приємна розслаблююча процедура, яка крім релаксації принесе справді приголомшливі результати. Звичайно, можна робити масаж обличчя і самостійно, але найкращого результату Ви досягнете, якщо довіритеся фахівцям.

Розрізняють декілька видів масажу обличчя. Гігієнічний косметичний масаж обличчя допомагає підтримувати тонус лицьових мязів, покращує кровообіг і лімфоток у шкірі обличчя, сприяє підвищенню пружності і гладкості шкіри.

Існує лікувальний масаж обличчя (масаж по Жаке) – це інтенсивний масаж обличчя, при зайвому виділення шкірного сала і висипу угрів. Цей вид масажу в обовязковому порядку вимагає професійної підготовки.

Масаж обличчя рекомендується проводити по 10-15 процедур кілька разів на рік. Таким чином Ваша шкіра набуде здорового сяючого вигляду, а Ви зможете підвищити собі настрій, знімете стрес і навіть зможете позбутися головного болю, якщо він  Вас турбує.

Проте, якщо проблеми шкіри більш серйозні, масажу лиця може бути й недостатньо. На цей випадок можна запропонувати таку процедуру, як біоревіталізація.

Гіалуронова кислота, яка міститься в тканинах шкіри, з часом втрачається – саме тому і відбувається вянення, старіння шкіри. Біоревіталізація заснована на поверненні гіалуронової кислоти, поповнення її запасів за допомогою внутрішньошкірних інєкцій. У результаті гідрація шкіри поліпшується, шкіра знову набуває гладкості і пружності, виглядає помітно молодшою, зморшки розгладжуються. Оскільки гіалуронова кислота, яку використовує біоревіталізація, ідентична до природної, процедура не викликає ніяких алергічних реакцій, надає лікувальну і омолоджуючу дію.

Багато фахівців стверджують, що всі хвороби – у тому числі, і поганий стан шкіри – походять від стресів і нервового напруження. Справді, в сучасному житті вистачає і того, і іншого. Повернути душевну рівновагу, зняти стрес і поправити здоровя допомагає такий напрямок, як ароматерапія.

За своєю суттю ароматерапія – найдавніше мистецтво впливати на стан людського організму за допомогою запахів. На сучасному етапі ароматерапія поставлена на наукову основу. Доведено, що вплив одних і тих же ароматів може давати абсолютно різний результат на різних людей, і навіть на одну й ту ж людину залежно від того, в якому стані вона знаходиться, і як саме застосовується аромат, в якому дозуванні використовується ароматичне масло і т.п. При вмілому використанні, ароматерапія може подарувати Вам спокій, гарний настрій і запас життєвих сил.

P.S. Для красоты иногда приходится прибегнуть к разным медицинским процедурам, например http://slimdown.ru/ochishenie-organizma/ochishhenie-sosudov/ очищение сосудов от холестирина, существуют также и народные методы.