Архітектура як наука – вибір кольору

Архітектура

Колір в архітектурі сприяє глибшому розумінню побудови світу навколо нас. Він призначений для створення нових просторів в балансі між минулим і сучасністю. Завдання архітектури полягає в розробці продуктів, здатній налагодити діалог з минулим і сьогоденням, повної інтеграції і злиття з урахуванням місцевих умов.

Кольори, поверхні і поля для архітектури мають складні композиційні значення: ми спостерігаємо застосування кольору, як картини на поверхні – декоративні компоненти проекту, як елемент архітектурноїго задуму або характеристика житла за рахунок використання екологічних будівельних матеріалів, які показують по своїй природі якість поверхні, що не потребує наступної обробки.

Кам’яна стіна, наприклад, вже має свій власний колір, структуру, шорсткість або блиск, отримані в результаті процесів обробки. Інші матеріали, наприклад, штукатурка, чорнова цегла і т.д. які вимагають захисту поверхні, потрібні щоб приховати якість прикордонного матеріалу.

Вибір дизайну з варіантів кольорів і структур може бути продиктовано кількома вимогами. Наприклад:

  • Використання композиційного мови як складового раціональної архітектури,
  • Акцент на структуру матеріалу.
  • Характеристика внутрішнього та зовнішнього простору;
  • Диференціація функціональних просторів;
  • Взаємодія обсягів і поверхонь, світла природного та штучного;
  • Значення символічне і психологічне, беручи до уваги вплив кольору на моральний стан і благополуччя людей.

P.S. Не меньше значение имеют и другие особенности интерьера скажем камин, заказанный тут kaminloft.ru – он добавляет определенный стиль или даже можно сказать шарм. Классический интерьер практически всегда содержит камин.