Чим здивує Archos на CES 2014

Archos на CES 2014

Archos на CES 2014Archos – відома французька компанія має намір на виставці CES 2014 представити ряд нових пристроїв, серед яких виділяється розумний годинник. Та і взагалі, пристрої від цієї компанії належатимуть до класу розумних пристроїв, і досить дешевих, в порівнянні з конкурентами. Але на особливу увагу заслуговує все-таки годинник, який працюватиме спільно як з iOS, так і з Android пристроями. Ціна такого гаджета складе усього лише $50, за іншими даними – 50 фунтів. Можливо вже у цьому році його можна буде знайти в магазині годинників Stylepit та інших.

Окрім даного пристрою, призначеного для людини, компанія презентуватиме і ряд інших пристроїв, серед яких є фітнес-браслет, пристрій для визначення ваги, вимірник тиску. Також будуть представлені гаджети для виміру різних параметрів в житлі людини – це вимірник температури повітря, вимірник вологості і змісту вуглекислого газу в приміщенні, а також браслет для домашніх тварин.

Усі перераховані пристрої можуть бути об’єднані в єдиний ланцюжок, управляти яким можна із спеціального планшета, де буде встановлено додаток Smart Home. Що стосується характеристик планшета, то він має семидюймовий дисплей, двоядерний процесор і 512 мегабайти ОЗУ. А взагалі усіма пристроями можна управляти і з будь-якого іншого девайсу аби на ньому було встановлено Smart Home.