АПСФ: “Зима, зимонько, зима, що ти дітям принесла”?

АПСФ:

1 листопада дитячий напрям Арт-пікнік Слави Фролової представляє відкриття зимового сезону – дитячий напрям запрошує на АРТ-бранчи в ресторані Jaguar Lounge. Кожного тижня сімейні вихідні в теплій атмосфері – майстер-класи, квести, лялькові театри, – безкоштовна освітня і творча  програма для дітвори.

Літо пролетіло, підкралася золота осінь, і скоро зима укриє Землю білою ковдрою. Поки на вулиці володарює холод, Арт-пікнік Слави Фролової представляє зимову програму для дітей, – 1 листопада відбудеться відкриття зимового сезону для дитячого напряму в ресторані Jaguar Lounge.

АПСФ: "Зима, зимонько, зима, що ти дітям принесла"?

Вже в ці вихідні дітвору чекають сюрпризи, подарунки, цікаві майстер-класи і багато що інше. На суботу підготовлено барабанний майстер-клас, початок 13:00, а проводити його буде Красновська Олена – сертифікований ведучий барабанних кругів (Village Music Circles), навчалася африканській музиці у Famoudou Konate в Гвінеї. 14:00 Піратський квест “Острів скарбів” –  пошук скарбів разом з Джеком Горобцем і його помічниками! Неймовірні пригоди в Долині привидів, бойове забарвлення (аквагрим) і подарунки, а завершує АРТ-бранч  інтерактивний спектакль  “Петрик і Весела Клякса”, почало 16:00.

Неділя, 2 листопада, переповнене творчістю. Відкриває програму театральне заняття з пантоміми – “Чарівний світ театру”, – 13:00. Багато позитиву ніколи не буває, тому в 14.00 – мишкопозитив, – малюємо з художницею картини ведмедиків – кожен створить свій неповторний шедевр! У 15.00 – пізнавальний МК “Альтернативна енергія у дії”, – діти матимуть можливість дізнатися цікаві факти про енергію і її види, а також, за допомогою спеціальних конструкторів, запустити вітряки від сонячної панелі, включити секундомір, динамік і інші прилади, використовуючи поновлювану енергію і власну фантазію. Завершує недільний вихідний, 16.00, МК по хендмейду “Монстрики до Хеллоуіну”, – майструємо веселі вироби легко і весело.

Цікава і активна програми зацікавила і зоряних батьків, у гості очікуються Снежана Єгорова з дітьми, Жанна Бадоева, Яна Клочкова і багато інших. Запрошуємо мам, пап і усіх гостей Києва на АРТ-бранчі для спільного відпочинку в ресторані Jaguar Lounge кожні вихідні! Вхід вільний.

Місце проведення: дитячий напрям Арт-пікніка Слави Фролової представляє  в ресторані Jaguar Lounge за адресою ул Івана Федорова 4.
Час: старт 1 листопада 13:00

Акредитація обов’язкова  по тел. 067 402 57 10 або эмейл pressa.artpicnik@gmail.com

Подробиці на офіційному сайті Арт-пікніка Слави Фролової  http://artpicnic.org/
Запрошуємо ставити будь-які питання, що цікавлять Вас, і будемо раді дружбі і співпраці.