Антивікова косметика від Avon

косметика від Avon

косметика від AvonДо антивікових косметичних засобыв рано чи пізно звертається кожна жінка. Як правило, після 30 років шкіра починає помітно здавати позиції, і засмучувати свою господиню першими, поки ще мімічними, зморшками. Починати боротьбу з цими зморшками потрібно відразу ж після появи, поки ще є можливість коректувати стан шкіри за допомогою крему, а не пластичного хірурга.

На відміну від універсальних поживних і зволожуючих кремів, ефективність антивікового засобу безпосередньо залежить від його ціни. Якщо щоденний крем для живлення шкіри можна знайти в економ сегменті ринку, то косметика проти зморшок має бути якщо не люкс, то хоча б преміум класу. Справа в тому, що найважливіше в антивікових засобах – активні речовини. Найчастіше це гіалуронова кислота, колаген і група вітамінів А і В. Чим вище по якості кожен з інгредієнтів, тим краще крем або сироватка поліпшить зовнішній вигляд. Відповідно, коштувати дешево така баночка за визначенням не може.

Користуватися антивіковим засобом потрібно щодня, використовувати весь комплекс домашніх процедур по догляду, і бажано використовувати одну марку косметики. Якщо всі засоби, починаючи від пінки для вмивання, і закінчуючи набором денного і вечірнього крему, будуть з однієї серії, то дія конкретного активної речовини збільшиться, а значить, і ефект буде помітний швидше і протримається довше. Підібрати відповідну активну речовину можна тільки методом проб і помилок.

Популярна гіалуронова кислота в кремах сприяє розгладженню зморшок, але у жінок з чутливою і тонкою шкірою може викликати звикання. У цьому випадку при скасуванні крему стан особи може різко погіршитися. Вітамін А покращує колір обличчя, але є небезпечним розвиток сухості шкіри і лущення. А колаген, який притягує вологу в пори шкіри, заповнюючи і розгладження таким чином неглибокі зморшки, перестає в належній мірі вироблятися організмом. Тому при переході на інший крем можливі проблеми і підвищена сухість.

Головне правило антивікової косметики – застосовувати її відповідно реальному віком. Не варто купувати крем +50, якщо жінці всього 40. Такий крем повний агресивних засобів, які можуть завдати непоправної шкоди шкірі, для якої він не призначений. Тому не намагайтеся розгладити перші зморшки занадто віковими кремами, якщо не хочете погіршити ситуацію.

P.S. Вообще Avon – компания, которая радует женщин Украины своей продукцией вот уже 15 лет, посмотреть эйвон Украина каталог 5 вы можете на соответствующем тематическом сайте, а также заказать с его помощью нужные товары.