АнтитілА: “Яка влада, такий і шоу-бізнес”

Фронтмен гурту “АнтитілА” – Тарас Тополя, відповів на наші питання. Що з того вийшло – читайте нижче.

Тарасе, в чому автобіографічність пісні «Рожеві діви» на яку ви зняли останній кліп?
Пісня дійсно автобіографічна. Трапилася така історія в житті. Чому написав пісню? Мабуть тому, що як правило буває трикутник де одну дівчину хочуть двоє хлопців, або навпаки – одного хлопця дві дівчини. А в моєму разі сталося, що одну дівчину хотіла мати у коханці інша….

Коли плануєте потішити прихильників другою платівкою?
Дуже стараємося, аби нова платівка побачила світ восени. Я вже можу сказати з впевненістю, що до неї увійде декілька англомовних пісень.

Зараз багато українських гуртів продають свої альбоми в інтернеті або викладають для вільного скачування. Вас якось торкнуась криза? Ви будете наступний альбом видавати в інтернеті?
Скоріше всього, що новий альбом вийде невеликим тиражом і саме в подарункових обкладинках, для тих, хто хоче мати матеріальний носій у себе в музичній бібліотеці. Адже як не крути, через добу після офіційного релізу він стовідсотків опиниться відкритим для безкоштовного скачування, як би ти тому не перешкоджав.

Чи існує шоу-бізнес в Україні, як індустрія?
Яка влада, такий і шоу-бізнес.

Тарасе, в своєму блозі на сайті гурту ти писав, що скоро в тебе з’явиться блог, де будеш роздумувати про життя, буття та інше. Розкажи трохи про цей проект.
Та це не проект. Це просто моє особисте бажання інтерактивного спілкування на життеві теми з різними людьми.

Гурт АнтитілА оповитий містикою, учасники гурту ламають руки ноги під час зйомок кліпу. Ти віриш, що вам заважає вища сила? Чи це просто збіг обставин?
Я вірю в вищі сили, але людина дуже сильна істота, і якщо є мета, ніхто і ніщо не взмозі завадити. Крім того я вірю в долю, тому якщо так стається, значить – на краще. То урок на майбутнє, школа життя як то кажуть.

Ви гастролюєте по країні. Розкажи про найкумедніший чи може про містичний випадок в історії гурту.
Їх купа, і в мене коротка пам”ять )))

Які творчі плани на майбутнє?
Плануємо жити

Офіційний сайт гурту: www.antitela.com.ua

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.