Античний стиль в інтер’єрі

Античний стиль

Античний стильМистецтво Древньої Греції і Риму захоплює своєю гармонією і досконалістю до наших днів. Саме ті часи ми називаємо античними і намагаємося наслідувати їх в архітектурі, скульптурі, живописі. Будівлі тієї епохи були пишні розписом, ліпниною, статуями, колонами, зображеннями богів. Меблі були вишукані, прикрашені рослинними орнаментами, з ніжками у формі лап міфічних тварин, з дорогих матеріалів. Те ж саме стосується і посуду.

У наш час дуже складно відтворити такий інтер’єр у себе удома, адже для цього потрібно приміщення з великою площею. Але можна використати окремі елементи античного стилю для оформлення інтер’єру. Хоча потрібно враховувати відповідність інших компонентів загальному стилю. Можна оформити кімнату колонами, ліпниною на стелі або стінах, барельєфами, використати картини і високі вази із зображенням античних героїв. Знайти елемети декору та меблі не так просто, можна пошукати в гуглі по фразі мебельный интернет магазин а можна зразу зайти на спеціальний каталог меблів bavelon.ru.

Стіни можна прикрасити розписом або декоративною штукатуркою. Добре виглядати будуть ніші з вазами або скульптурами. Для освітлення краще використати світильники у вигляді факелів. Підлога – кам’яна або покрита паркетом. Меблі краще придбати з натурального дерева, з позолоченими орнаментами і декоративними елементами. Текстиль має бути з щільних тканин, з грецькими геометричними орнаментами.

Краще всього античний стиль підходить приватним будинкам або квартирам з великими кімнатами.