Антени для автомобіля

Антени для автомобіля

Антени для автомобіляНа перший погляд, вибір антени для автомобіля є не таким складним завданням, але все одно і тут потрібні певні знання, щоб отримати максимальну ефективність від пристрою, для якого призначається ця антена. Існує два різновиди антен: внутрішні (активні) і зовнішні (пасивні).

Активні антени встановлюються усередині автомобіля, але при цьому вимагають спеціального посилення. Перевагою таких антен є захищеність їх від впливу зовнішнього середовища, тому вони не схильні корозії і іншим шкідливим явищам, їх основний недолік – це слабка чутливість, отже, нижче якість сигналу.

Пасивні антени є найпоширенішими, вони встановлюються на автомобіль зовні і технологічно є досить простими. Їх перевага полягає в тому, що вони чутливіші до сигналу, недолік – негативна дія довкілля, яка скорочує їх термін служби.

Також антени діляться на три групи по меті їх використання. Якщо ви користуєтеся тільки магнітолою, то вам підійде радіоантена. Для роботи з телевізором і навігатором краще всього підходять GPSGSM антени. Найбільш універсальним і дорогим видом є супутникові антени, краще всього вони підходять для телевізора в автомобілі. Кожен тип антен має свої особливості розміщення, які мають бути вказані в інструкції.

Для розміщення зовнішньої радіоантени варто знати, що якість її роботи не залежить від рівня висоти відносно землі, а залежить від віддаленості відносно поверхні, здатної проводити струм, наприклад, даху автомобіля. Також не забувайте про те, що чим довше дріт, тим гірше якість сигналу, що отримується з антени. Не варто економити на додаткових комплектуючих при установці антени, адже неякісний перехідник або дріт може зіпсувати якість роботи навіть дорогої антени.

P.S. В некоторых случаях важно отслеживать передвижение транспорта (услуга такси например). Для таких случаев пригодится GPS маячок купить в Украине его можно на сайте intelli.com.ua. Он позволяет определить положение машины и ее маршрут.