Анна Глушко: ”Потрібно любити саме кохання”

фотографія

фотографіяАнна працює в напрямі етнографії, любить український колорит, культуру та історію. Їй удається майстерно відтворювати на світлинах українську душу. Можна сміливо стверджувати, що Анна створює український автентичний фотостиль, максимально близький до оригіналу.

 – Анно, ти фотографуєш не так давно, але вже встигла завоювати серця багатьох прихильників. А як фотографія з’явилася у твоєму житті?

 – Просто знімала те, що мені до душі. Ніколи не зважала на думку інших. Основне — щоб я і модель отримали задоволення — як від процесу, так і від результату.

  – Звідки черпаєш натхнення і теми для майбутніх фотосесій?

 – Із різних джерел: літератури, живопису, музики, спілкування зі знайомими. Словом, з усього, що зачіпає душу.

 – Коли фотографувати цікавіше? Навесні чи восени?

  – Завжди цікаво. Кожна пора року по-своєму гарна. Навесні та влітку фотографії виходять веселі, життєрадісні. Зима і осінь дають змогу творити тужну атмосферу. Мені завжди добре, бо я отримую задоволення від естетики, а не від комфорту погодних умов. Звісно, сильний холод чи вологість заважають. Але рятують термос чаю, теплий одяг і бойовий настрій.

  – Які риси твого характеру допомагають тобі досягнути успіху?

 – Упертість, що трансформується в наполегливість. Якщо я чогось хочу, то докладатиму всіх можливих зусиль, щоб досягнути бажаного.

  – Як ти відпочиваєш? Чим наповнюєш дозвілля?

  – Як і всі,з устрічаюся з друзями, проводжу час із родиною. В мене не так багато вільного часу,тож намагаюся частіше спілкуватися з близькими людьми.

  – А найближчу подругу маєш?

  – Якусь одну виділити не можу, та й не хочу. Є декілька дуже близьких подруг. І сказати, яка з них ближча мені важко.

  – І на останок декілька слів побажань.

 – Бажаю всім залишатися собою. І нехай незважаючи ні на що,завжди буде затишок і тепло у ваших серцях.