Angry Birds Space пташки виходять в космос

Angry Birds Space

Angry Birds SpaceВідбулося те, чого багато хто чекав із нетерпінням, вийшла нова гра з лінійки «Злих Пташок». Зустрічайте, Angry Birds Space. Чесно кажучи я не розумів чому Angry Birds стали настільки популярні. У свій час поставивши ще найпершу версію гри видалив її буквально через два дні. Ну требушет і требушет нічого нового, навіть не думав ставити Angry Birds Space. Але цікавість підігрівається нескінченними розмовами про Angry Birds Space в мережі зробили свою справу – в день релізу я таки поставив собі нових «Злих пташок»  і не пожалів …

Нарешті те, розробники привнесли в гру ту родзинку, якої мені не вистачало, щоб Angry Birds зачепили мене по-справжньому. Команда Rovio Mobile привнесли в геймплей нововведення, вони ускладнили траєкторію польоту пташки, тепер на наш птах-снаряд впливає гравітація найближчих космічних тіл (на перших рівнях це астероїди), можна навіть виходити на тимчасову орбіту

Особливості нових Angry Birds Space:

  • Нові види птахів
  • Зміна траєкторії польоту з використанням гравітації
  • Приховані бонусні рівні
  • Чудове виконання текстур
  • 60 нових рівнів
  • Безкоштовні апдейти

Ще дуже порадував той факт, що для Андроїд є безкоштовна версія, трохи бентежить наявність реклами, але вона присутня не на всіх рівнях, так що не сильно муляє очі. Щоб реклами не було зовсім, можна купити Premium і HD версію за 1 $ і 3 $ відповідно.

Меню виконано у вигляді планет, а вибір рівнів оформлений маленькими астероїдами. Є один невеликий мінус, навіть на великому екрані SGS при максимальному зумі пташки виглядають дуже дрібно, не смертельно але все ж. Незважаючи на цю дрібницю, розробники постаралися на славу, що тут говорити рейтинг 4.7 і більше 20 тисяч позитивних відгуків за день, а для промо ролика додатка залучили справжнього космонавта з NASA!

P.S. Жить в квартире без бытовой техники нереально, к счастью сейчас можно купить товар в кредит в частности компания delonghi одна из многих кто предлагает такой вариант приобретения своей продукции.