Анапа – популярний курорт на Чорноморському узбережжі

Курорт Анапа

Курорт АнапаКурорт Анапа вважається найцікавішим місцем на Чорноморському узбережжі, а серед приморських міст Краснодарського краю він виділяється завдяки нескінченним піщаним пляжам і дивовижним ландшафтам. Літній відпочинок в Анапі дозволяє туристам поєднувати купання в чистій морській воді і прийняття сонячних ванн з дегустаціями місцевих вин, оглядом історичних пам’ятників, відвідуванням дельфінарію і аквапарку, лікуванням в кращих санаторіях. Любителям активного проведення часу сподобається займатися серфінгом і яхтингом, занурюватися під воду з аквалангом, здійснювати нетривалі походи в гори.

Особливою популярністю користується відпочинок в Анапі з дітьми завдяки високорозвиненій інфраструктурі цього курортного міста, наявності санаторіїв і пансіонатів. Місцеві пляжі покриті білим кварцевим піском, а берег йде у воду дуже плавно, тому батькам немає необхідності побоюватися за маленьку дитину, що бажає скупатися в теплому морі. У дитячих санаторіях працюють вихователі і педагоги, які позаймаються з хлоп’ятами на обладнаних майданчиках і в ігрових кімнатах.

Розміщення відпочивальників здійснюється в пансіонатах і здравницях, затишних міні-готелях і сучасних готелях, приватному секторі. Останніми роками в курортному містечку з’явилася безліч приватних готелів з комфортабельними номерами і високим рівнем сервісу, де зберігається сімейна атмосфера. Фахівці радять бронювати місця в готелях завчасно, а розцінки на розміщення залежать від вибраного району, віддаленості пляжу, комфортабельності номерів. Проживання в курортних селищах Вітязєво і Великий Утриш обходиться набагато дешевше, ніж в самій Анапі.

Головним багатством курортного містечка вважаються золоті піщані пляжі. А в околицях добуваються лікувальні грязі, широко використовувані в санаторіях для лікування відпочивальників. До лікувальних чинників відносяться місцеві мінеральні води “Анапская” і “Семигорська”, які активно застосовуються в здравницях. На пляжах знаходяться цікаві водні атракціони, що привертають увагу хлоп’ят і їх батьків, а після пляжного відпочинку можна здійснювати морські прогулянки, відвідувати кінотеатри і дискотеки, оглядати музейні експозиції.

Любителям старовини сподобається археологічний заповідник “Горгіпія”, на території якого знаходяться залишки однойменного античного поселення. Відвідувачі комплексу побачать древні водостоки і колодязі, залишки доріг і житлових кварталів, фрагменти колон і різьблені надгробні плити. У музеї заповідника “Горгіпія” експонуються античні монети, старовинні посудини, теракотові статуетки.