Американська англійська. Як понизити темп мови, щоб люди розуміли вас

Американська англійська

Американська англійськаБагато з тих, хто не є носієм англійської мови, мають звичку говорити по-англійськи дуже швидко. Іноді їх важко зрозуміти навіть носіям мови. Найчастіше ця проблема з’являється, якщо людина, що говорить, починає нервувати. Але іноді швидкість мови залежить і від того, як швидко людина звикла розмовляти рідною мовою.

Якщо ви говорите по-англійськи занадто швидко, вашим слухачам доведеться напружитися, щоб зрозуміти вас. До того ж, швидше за все, ви робите помилки у вимові, оскільки не маєте досить часу, щоб сформулювати правильні звуки і згадати потрібні шаблони побудови слів або пропозицій.

Використайте розумові групи

Коли носії англійської мови розмовляють, вони ділять довгі пропозиції на дрібніші частини, що називаються розумові групи. У кінці кожної групи є коротка пауза. Ця пауза дає слухачам трохи часу, щоб обробити те, що було сказано. Використання розумових груп створить правильний ритм мови і допоможе слухачам краще зрозуміти вас.

Використайте правильний склад

Використання правильного складу також уповільнить вашу мову. Вашому мозку доведеться посилено працювати, щоб слова, що вами вимовляються, виглядали правильно і були зрозумілі в контексті використовуваних вами конструкцій.

Подовжуйте гласні звуки в ударному складі і перед дзвінкими приголосними

Носії англійської мови не вимовляють усі гласні звуки з однаковою довжиною. Гласні звуки в ударному складі і голосні, перед дзвінкими приголосними, є тривалішими, ніж інші голосні. Якщо ви використовуватимете це правило, воно допоможе понизити темп вашої мови.

Знайдіть правильну мовну модель

Знайдіть члена сім’ї або друга, який говорить з такою швидкістю, що його з легкістю усі розуміють. Під час розмови спробуйте поєднати свою швидкість мови з його темпом. Вам здасться, що ви говорите занадто повільно – але насправді це не так! Переборіть свою звичку і постарайтеся звикнути до нового темпу. На курсах англійської по типу http://almaschool.com.ua/ навчають таким нюансам.

Зміна швидкості мови відчувається дивно тільки на початку, але ваша нова, повільна мова допоможе слухачам зрозуміти, про що ви говорите. Продовжуйте практикувати свою швидкість, використовуючи розумові групи, склад і подовження голосних. Трохи практики – і ви почуватимете себе комфортніше, особливо, коли зрозумієте, що люди краще розуміють вашу мову і їм не доводиться кілька разів перепитувати вас.