Як зрозуміти, що у вашої дитини є алергія?

алергія у дитини

Керівництво Американської Академії Педіатрії пропонує деякі підказки, які допоможуть вам дізнатися, чи є у вашої дитини алергія. До них відносяться:

Симптоми застуди

Якщо ви помітили, що ваша дитина має повторні або хронічні симптоми застуди, яка триває більше однієї або двох тижнів, або проявляються в одному і тому ж сезоні щороку, це може бути алергія. Симптоми можуть включати нежить, закладеність носа, чхання, першіння в горлі, сльозотеча і свербіж.

Можливо, це астма?

Повторення таких симптомів, як кашель, ускладнене дихання (свистяче дихання) і інші респіраторні симптоми можуть вказувати на астму. Кашель може бути ізольованим симптомом, якщо він збільшується вночі або коли дитина тренується, що також може вказувати на наявність астми.

Висип

Сухий червоний висип, що повторюється, іноді викликає облуплені складки, що зудять, на ліктях і/або колінах, або задній частині шиї, сідниць, запястий і кісточок, також є симптомом алергії.

Прийом певної їжі

Симптоми можуть виникати неодноразово після споживання специфічної їжі і можуть включати кропив’янку, набряк, кашель і важке дихання, блювоту або сильний біль в животі.

Свербіж

Свербіж або коління в ротовій порожнині, горлі і/або вухах в певні сезони року або після вживання певних продуктів.

Серед найбільш поширених алергенів – це кліщі в домашньому пилі (пилові кліщі – є мікроскопічними і знаходяться в постільному приладді, м’яких меблях і килимах, а також в інших місцях), алергени від шерсті домашніх тварин (собака, кішка, морська свинка, мишка, кролик і так далі), алергени шкідників (таргани, миші і щури), пилок (дерева, трава і бур’яни), гриби (у тому числі занадто малі, не видимі неозброєним оком) і продукти харчування (коров’яче молоко, яйця, арахіс, деревні горіхи, соя, пшениця, риба і молюски).

P.S. Лучше всего при первый подозрениях обратиться к врачу чтобы тот осмотрел ребенка и выписал препараты против аллергии. Болезнь это достаточно неприятная, однако все проблемы решаемы – проконсультируйтесь у своего врача.