Акьярлар: найкрасивіше місце на Егейському узбережжі

відпочинок Акьярлар

відпочинок АкьярларАкьярлар здавна вважалася найкрасивішою бухтою на світі. Розташувалося місто Акьярлар в 15 кілометрах від Бодрума. Довгий час він був грецьким поселенням, а сьогодні це – багатообіцяючий курорт, інфраструктура якого розвивається дуже швидкими темпами.

Добратися в Акьярлар можна з аеропортів Мыласа або Даламана. З кожним роком Акьярлар стає все краще і краще. Тут з’являються висококласні готелі, великі кафе і ресторани, які привітно приймають туристів з чисто турецькою гостинністю. Туристичні бюро надають екскурсії в різні місця Туреччини.

Найголовнішою пам’яткою цього курортного міста є, звичайно ж, бухта. Вона має форму півмісяця, що розтягнувся, і захищає місто від сильних вітрів і морських штормів. Якщо вдома ваша яхта вже поставлена на зимове зберігання yachts-boats.com.ua/zimnee-hranenie.html то в Акьярларі можете взяти яхту в аренду. На узбережжі відпочивальники можуть повною мірою насолодитися прекрасним піщаним пляжем, який чудово підходить для відпочинку сімей з маленькими дітьми, оскільки підхід до води пологий.

Для тих, хто цінує відокремленість, чудово підійде пляж біля маяка, що називається місцевими жителями “Пісочна лазня”. Сподобається відпочинок любителям риболовлі, оскільки на березі можна орендувати невеликий кораблик і спокійно зайнятися улюбленою справою.

Поціновувачі активнішого відпочинку сповна можуть насолодитися улюбленими видами спорту. Аквалангісти і дайвери оцінять місцеві краси підводного світу. Можна так само замовити екскурсійну прогулянку на білосніжній яхті і оглянути місцеві пам’ятки. Серфінгісти в Акьярларі взагалі почувають себе як вдома, оскільки цей вид спорту тут дуже цінується, і, до речі, він є символом Акьярлара.

Тим же, хто вважає за краще, окрім насолоди морем, діставати ще і користь від відпочинку, слід замовити екскурсійні тури. Особливою популярністю користується екскурсія у Бодрум, який по праву називають найкрасивішим містом Егейського узбережжя. Багато туристів люблять відвідувати руїни древнього міста Термера, що знаходиться поблизу Акьярлара, він був заснований близько п’яти тисяч років назад плем’ям лелегов.