Акція «Врятуй свою мову» знову збирає українців

Всеукраїнська акція проти ухвалення законопроекту «Про мови в Україні» відбудеться 18 жовтня у Києві біля Комітетів Верховної Ради України о 10.30 та в усіх обласних центрах – біля облдержадміністрацій о 13.00. У понеділок на погоджувальній раді знову вирішуватиметься доля законопроекту «Про мови в Україні». Відомі українці та прості свідомі громадяни з усіх міст України, занепокоєні імовірним ухваленням суперечливого законопроекту «Про мови в Україні», вкотре зберуться під Комітетами ВР, а також під облдержадміністраціями в усіх обласних центрах, з вимогою не допустити його прийняття на погоджувальній раді. «Займіться ділом, а не язиком!» – із таким гаслом вкотре звернуться громадяни до влади, закликаючи її зайнятися нагальними проблемами, які однаково хвилюють українців як Заходу, так і Сходу, а не провокаційними законопроектами, що спричиняють поляризацію суспільства.

Нагадаємо, 4 жовтня завдяки пікетуванню громадян першого засідання погоджувальної ради було досягнуто маленької перемоги: законопроект «Про мови в Україні» до порядку денного не внесли. Проте з реєстрації він не знятий, себто цей проект будь-якої миті можуть винести на голосування. Проект закону «Про мови в Україні», зареєстрований у Верховній Раді керівниками фракцій Партії регіонів, Компартії та Блоку Литвина, юридично запроваджує  «російсько-українську двомовність».

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.