Акція протесту у Львові

24 травня у Львові, біля пам’ятника шевченка відбулася акція протесту “Проти прийняття російської мови другою державною”. Усі бажаючі могли прийти на 12 годину і висловиту свою думку, стосовно цієї “проблеми”.

Законопроект Вадима Колесніченка та Сергія Ківалова, у центрі міста зібрав студентів та викладачів Львівського національного університету імені Івана Франка,  Львівського  державного університету фізичної культури,Львівської комерційної академії, представники громадського руху «Зарваницька ініціатива», а також перехожі.

«Мов поганих не існує в світі – є лише погані язики»; «Руйнування мови – злочин держави проти народу»; «Мова калинова, пісня солов’їна. Ще трохи побалакаємо – зникне Україна»; «Нації вмирають не від інфаркту, спочатку у них відбирають мову»; – ось які плакати мала із собою молодь. Не прості події зібрали на акції доцентів, професорів,студентів, простих перехожих, усі ми не можемо мовчати, коли у країні, у Верховній Раді можуть прийняти закон про двомовність. На мітингу було оприлюднено відозву, в якій звернулися до усіх з вимогою «одностайно виступити проти цинічних спроб запровадження офіційної двомовності в Україні». Потім усі разом заспівали гімн України.