Підбираємо аксесуари на весну-літо 2014

аксесуари

аксесуари У минулому сезоні міцну позицію за популярністю зайняв ремінь. У 2014 році він не залишить лідируюче місце. У будь-якої любительниці модних тенденцій знайдеться декілька моделей цього аксесуара. При виборі ременя варто спиратися тільки на свої переваги і смаки. Ви можете вибрати тонкий або товстий, широкий або вузький, з декором або без, виготовлений з будь-якого матеріалу.

Для наступного сезону модельєри пропонують, у вигляді аксесуарів, використовуватися незвичайні підручні речі, тому не можна простежити щось одне в цій категорії. Точкою опори може бути розмір прикраси, чим вона більше і помітніше, тим краще.

Створюючи оригінальний образ, доповните його великою прикрасою. Це може бути кольє або намисто з жовтого металу. З прикрас на руку виберіть широкий браслет або тканини. Нехай він буде декорований яскравими стазами або каменями. На додаток підберіть кільце з великим каменем і довгими сережками. Головне, щоб прикраси були підібрані в одному стилі і доповнювали один одного. Зараз прикраси легко знайти в інтернете, вводите у пошукову систему запит по типу браслеты с аметистами та вказуєете місто, де ви знаходитеся, наприклад Москва чи Київ – в результаті отримаєте перелік магазинів.

Від яскравого літнього сонця вас врятують сонячні окуляри. Нехай вони виділятимуться яскравою красивою оправою. А скло буде темного, чорного кольору.

Невід’ємною частиною ділових людей є годинник. У новому сезоні вони повинні виділятися незвичайною формою циферблату, в класичному або спортивному стилі. Він може бути неправильної або геометричної форми. Ремінець може бути вашого улюбленого кольору, головне, щоб він гармоніював з вашим гардеробом.