Комп’ютерна академія «ШАГ» – День відкритих дверей

Комп'ютерна академія «ШАГ»

Комп'ютерна академія «ШАГ»Хочу поділитись своїми враженнями від Дня відкритих дверей в Академії «ШАГ», який відбувся 26 вересня в м. Рівне, і трішки розповісти про неї.

Зазвичай, мій інтерес до інформаційних технологій завжди був 50\50, можливо, трішки більше за 50. Тому я вирішив поїхати і відвідати цей заклад, так як я не раз читав про нього на сайтах, в газетах, в соціальних мережах, і, звісно ж, захотілось перевірити.

Гарна, затишна Академія, триповерхове приміщення, в кожному по 5-6 аудиторій, де займаються студенти. Велика актова зала, яка вміщує дуже багато відвідувачів. Взагалі, хочу сказати, що умови для навчання в «ШАГу» на самому вищому рівні, надзвичайно комфортні.

Академія створена в 1999 році, має 33 філії, 16 з яких є в Україні.Це не може не бути радісним для майбутніх програмістів.

Є три напрямки навчання: комп’ютерна графіка та дизайн, мережеві технології та системне адміністрування, розробка програмного забезпечення. Дві форми навчання:

  • стаціонар за формою 4+1, що означає – 4 дні занять з понеділка по четвер по дві пари в день і один день на самостійне опрацювання матеріалу
  • напівстаціонар – раз в тиждень в вихідні дні, в суботу або в неділю і самостійна щоденна робота з електронними уроками.

Навчання триває 2,5 роки.

На зустрічі були випускники академії, які вже реалізували себе в даній сфері, завідувачі кафедр, керівник компанії SoftServe, офіс якої знаходиться в Рівному. Всі ці люди виступили перед нами і поділились власним досвідом, порадили, як стати справжнім успішним IT-спеціалістом.

В кінці зустрічі нам роздали програмки навчання на кожному з трьох курсів і маленький сувенір від SoftServe.

Здійснюйте свої мрії, відкрийте свій потенціал, реалізуйте себе в сфері IT!

Якщо ви цього хочете, ви цього доб’єтесь, головне – зробити перший крок.

                                                                                                                               Д.Алейніков