Знайомтесь – новий проект AIESEC у Львові

AIESEC

15 листопада цього року у Львові та області міжнародна організація AIESEC у Львові розпочинає проект «Смайл» націлений на співпрацю з сиротинцями та багатодітними сім`ями Львова та області.

AIESECAIESECце найбільша у світі незалежна, неполітична, неко-мерційна громадська організація, керована студентами та молодими спеціалістами, що цікавляться лідерством, менеджментом та вирішенням світових проблем.

Попри велику кількість проектів, які успішно проходять у львівських школах та університетах, цього року міжнародна організація AIESEC  у Львові започаткував ідейно новий проект – «Смайл». Стажери з різних країн світу 6 тижнів день у день будуть працювати із дітьми у сиротинцях та багатодітних сім`ях проживаючи разом з ними: проводити інтерактивні заняття та ігри, обговорювати важливі теми.  Спілкування проходитиме на англійській мові, що сприятиме розвитку мовних навичок, ефективному вивченню іноземної мови вихованцями. Міжкультурний діалог дітей із стажерами буде мати вагомий вплив на особистісний розвиток обох.

В рамках проекту команда організаторів з іноземцями, а також мистецькі школи та гуртки Львова, які радо погодилися на співпрацю, проводитимуть найрізноманітніші майтер-класи для вихованців. Та й впевнена, що діти також поділяться досвідом та навчать стажерів рукоділлю.  Проект закінчиться урочистими ранками у сиротинцях та сім` ях до дня Святого Миколая. Надіємося, ці яскраві моменти залишаться у пам`яті малечі надовго.

До співпраці у проекті запрошуємо керівників сиротинців, учасників НГО, представників компаній, мистецькі гуртки, які почувають відповідальність за молодші покоління, небайдужі до становлення кожної дитини, зроблять свій внесок у розвиток цих маленьких сердець.

За детальною інформацією звертатися:

керівник проекту Оляна Равлик

+38(067) 904 8652

olyanaa@gmail.com