Afterparty на Марсі

Привіт, наш шановний читач! Поспішаю повідомити, що відтепер інтернет-журнал MOLODI.IN.UA співпрацює з двома київськими фотографами. Наші фотокореспонденти відвідуватимуть цікаві заходи столиці, щоб поділитись з вами своїми враженнями, звісно ж і фотографіями. Ексклюзивно для вас, не зважаючи на холод та будь-які інші перепони!

В меню сайту розташувалось посилання на Галерею, де розміщуватимуться фотозвіти.

12-ого грудня в пабі “Пивна Бочка” одразу ж після закінчення концерту відбулось драйвове fan-afterparty приурочене до виступу 30 Seconds To Mars в Києві. Чи то з недбалості організаторів, чи через якісь проблеми з учасниками гурту, концерт почався з двогодинною затримкою. Це,відповідно,вплинуло і на початок вечірки.

Починаючи від 22:00 до приміщення “Бочки” почали сходитися компанії, але вже за кілька хвилин багато хто з них повертався назад. Організатори повідомили, що раніше ніж о пів на дванадцяту починати паті просто немає сенсу. Тому всі розійшлись по найближчих кафе і забігайлівках, так як в пабі вільних місць вже не було. Коли я повернулась, захід вже стартував. Охочих все прибувало і прибувало. Багато хто був з атрибутикою і мерчем гурту, що підкреслювало тематичність заходу. В якості музичного супроводу лунали в першу чергу пісні самих 30 Seconds to Mars,а пізніше й хіти не менш відомих Placebo, Muse, The Killers та Depeche Mode. За діджейським пультом була резидент арт-проекту «DRUGie» – Dj Mod . Кожні три-чотири пісні роздавали подарунки-сувеніри найактивнішим і найзавзятішим фанатам: годинники, чашки, фото учасників гурту.

Окремо варто зауважити, що такі дрібнички як конфеті, бенгальські вогні та серпантин додавали святу кольорів і атмосферності. Звичайно, найрезонанснішим і найбільш хвилюючим питанням цього вечора було:чи з’являться самі учасники гурту? Адже подібний досвід на фан-афтепаті Placebo вже був, коли за ініціативи соліста гурту Брайана Молко колектив відвідав вечірку, таким чином здивувавши і зробивши подарунок своїм прихильникам. Але, на жаль, такий безпрецедентний випадок не повторився. Подейкували, що серед натовпу бачили сесійного клавішника і гітариста, але ніяких точних підтверджень цьому так і не було. Організатор зауважила, що гурт був повідомлений про вечірку на їх честь, але скоріш за все надто заклопотаний своїм новим кліпом та іншими питаннями колективу, щоб бути присутніми тут зі своїми шанувальниками.

Проте,мені здалось, що відсутність гурту ні яким чином не вплинула на загальний настрій маси. Хто хотів — той і отримував кайф, та ще й подарунки :) Близько 4-ої ранку діджеї оголосили про закінчення ночі Марсів. Бажаючі,могли залишитись, але лишень у якості відвідувачів пабу. По-троху натовп став розбігатись вулочками сплячої столиці, щоб find tomorrow in today…

Дякую Катерині Недесновій за пророблену роботу!

Порція фотографій:
[nggallery id=3]

Кстати, советуем вам отличный интернет магазин. Мобильные телефоны, ноутбуки, плееры и много необходимых вещей. Очень хорошие идеи для новогодних подарков.