About love …

Не так часто ми задумуємося на які жертви потрібно піти заради щастя та благополуччя. Та хоча, в кожної людини по різному будуть вирізнятися ці терміни : для когось щастя – це матеріальний достаток, а для інших – гармонія в почуттях з близькими; і так можна називати безліч варіантів.

Дуже часто буває, коли в процесі досягнення своєї особистої мети ми робимо боляче людям, яких ми любимо, людям, котрих ми в найменшій мірі хотіли б образити. І це проходить в основному тоді, коли в висотах своєї успішності ми просто не бачимо, що окрім успішності кохані нам люди хочуть бачити в нас не тільки повагу та порозуміння, а насамперед любов до себе.

Прекрасна половинка найбільш вразлива до моральних потрясінь пари, і в деяких випадках може більш ніж ви переживати за все, що діється навколо вас. І роблять вони це не тому, що в них прокинулось материнське почуття, не із-за того, що їм просто нічим зайнятись, а тому що вони дійсно кохають вас.

І вирішуючи якісь справи не забувайте, що завжди потрібно рахуватися зі своєю другою половинкою. Хто як не вона підтримає вас тоді, коли ситуація найбільш критична, тоді, коли вас відмовляється підтримувати будь-хто ? Часто ми робимо боляче саме тоді, коли ситуація є стабільною, а коли потребуємо допомоги, до завжди звертаємося. І вона, відчуваючи , що саме в цей момент ця підтримка потрібна допомагає. То скажіть, чи що потрібно ділити з коханими: позитив чи негатив ? Безперечно, ділити потрібно все, та не перегинати палицю.

І хочу звернутися до представників сильної статі : не робіть боляче людям, яких ви кохаєте, які вам дорогі. Бо ці люди – це і є ваше багатство. На них тримається ваш навколишній світ. А без них, так сказати, і світу немає!

P.S. Хочу вибачитись перед дівчиною, яку я дуже сильно кохаю. Попросити вибачення за те, що робив їй боляче тоді, коли вона підтримувала мене; за те, що відкладував все на потім; за те, що не поважав її почуттів …
Анжеліка! Я дуже тебе кохаю , і буду робити все, щоб виправити ситуацію!


Мэєш хист до написання? Публіку свої статті в інтернет-журналі “МОЛОДІ”.
Дізнайся більше