ABBYY FineReader

ABBYY FineReader

ABBYY FineReaderABBYY FineReader програма найпоширеніша серед наших користувачів і у всьому світі, оскільки вона популярна, і найлегша у використанні, і у вивченні, особливо для початківців. Програму легко знайти в інтернеті, на будь-яких сторінках, або на офіційному сайті, розробника. При установці ABBYY FineReader не виникне у вас проблем і питань, оскільки установка повністю російською мовою. У програмі налаштування, теж російською мовою, як і уся програма.

Налаштування ABBYY FineReader дозволяє настроїти ПЗ під себе, а також використовувати гарячі клавіші. Після установки, вам не треба ніде реєструватися або шукати ключі для її активації. Ця програма, допоможе вам розпізнавати, текст, що сканується або сфотографований. Також в ній, можна цей текст як відредагувати, так і потім відправити на друк, або по електронній пошті вислати.

У ABBYY FineReader можна зберегти як оригінал тексту, так і вже відредагований. Натиснувши на кнопку: зберегти як, і назвати іншим ім’ям, або додати букву або цифру до цього імені. Програма дуже точно передає відсканований або сфотографований документ у ворд, неначе він був надрукований, але треба трохи виправити помилки.

Зберігати ПЗ може не лише текст, але і таблиці, схеми, картинки і багато що інше. Також ABBYY FineReader може розпізнавати, не лише відскановані, документи, але і такы форматів як PDF. Софт можна використати при створенні електронних книг. Він підтримує усі формати електронних книг і такі як: ePub і ще fb2.

ABBYY FineReader також використовують в деяких організаціях, так як вона швидко обробляє тексти будь-якого формату і розміру. Програму регулярно оновлюють і додають, все більше можливостей і форматів файлів. Ще, додана така функція, як: Business Card Reader, для розпізнавання, візитних карток. Ще в програмі можна відредагувати текст сфотографований, наприклад: настроїти як контрастність так і яскравість, щоб було краще видно текст, а також настроїти тінь і світло, і усунути спотворення. Після оновлення ABBYY FineReader, можна встановити на будь-якій Windows.

P.S. Все больше товаров (в том числе и электронных) продается через всемирную паутину. Купить программное обеспечение в http://www.kz.all.biz/programmnoe-obespechenie-bgg1002449 это быстро и удобно. Доска объявлений Allbiz – полезный сервис для решения многих задач.