А пагаваріть?

суржик

суржикУкраїнська мова впродовж багатьох віків була поставлена в такі умови, що варто дивуватись, яким чином вона взагалі збереглась. Накладене ще в другій половині сімнадцятого століття табу великим тягарем лежало на ній майже до кінця двадцятого століття. Безперечно, такі утиски позначилась на усному і писемному мовленні її носіїв. Більша половина населення страждає на тяжку хворобу суржика. Вирішальним чинником у формуванні вірусу, стає дитинство, де людина не усвідомлюючи пропускає крізь себе «язичіє» батьків, що вчились в російських школах. Не новина почути на дитячих майданчиках:

– Солнишко, пішли покатаємось на качєльках.
А потім це «солнишко» виростає майже до стелі і стає заручником моди. Куди не глянеш, звідусіль долунає: «Как дела?», « Шо делаеш?», «Вообще то я разгавариваю на руском». Це все байдуже, що розмовляють вони м’яко кажучи безграмотно і при цьому виглядають безглуздо. Безумовно, в нашому суспільстві така мішанина нації, що легко зустріти людину, яка дійсно розмовляє російською, яка не «шокає» і не «гакає». Навряд чи сільський акцент в моді, але ми навіть не задумуємось про це, адже хочемо йти в ногу з модою.

Та варто пам’ятати, що мода – це такий скажений псих, що ганяється по кімнаті, її неможливо наздогнати. Останнім часом, креативна частина молодого покоління стала переходити на «сторону добра» і спілкуватись українською. Щоправда викорінити квітнуче дерево суржику дуже складно Шляхів перекручування мови може бути кілька:від неправильно вживаних слів та конструкцій, до невірного відмінювання слів, неправильно вживання родів аж до змішування двох різних мов при розмові.

P.S. Трикотажная швейная фабрика предлагает домашнюю одежду оптом – пижамы, сорочки для женщин по хорошим ценам, заказать можно непосредственно в интернете на сайте.
Якою мовою спілкуватись – вибір кожного. Але ваша мова – це ваше обличчя! І як воно виглядає – важливо Вам як нікому іншому. Тож слідкуймо за мовою, бо ми того варті!