7 лікувальних курортів світу

лікувальні курорти

лікувальні курортиНавіщо люди найчастіше їздять за кордон? Відпочити і набратися сил. Але опиняється навіть в столицях європейських країн можна зміцнити здоров’я. Вашій увазі 7 лікувальних курортів світу.

1. Будапешт здавна славитися гарячими джерелами. Вони беруть свій початок ще з часів Римської імперії. Сьогодні купальні користуються особливою популярністю в холодну пору року. Купальні Сечені були одні з перших в місті. Безліч басейнів просто неба працюють цілий рік. Що бажає усамітнитися варто скористатися купальнями Гелерт, тим паче, що вибір супровідних процедур тут дуже широкий.

2. Пивні ванни Праги виводять токсини з організму і діють на шкіру як скраб. Відвідувачі відпочивають в пивних бочках або плавають у басейнах із золотистим елем. Людям, що страждають від ревматизму, подагри, захворювань кровообігу, серця ці процедури особливо ефективні. А в старих закладах Карлових Вар пивні ванни приймаються в підземеллі.

3. На місці нинішньої Словенії колись знаходилося Паннонске море. Після нього залишилися цілющі місця. Найпопулярніше – курорт Маравские Топлице з термальною чорною водою. Після водних процедур є можливість закріпити результат аюведичним масажем. У європейській глибинці можна спробувати екологічні продукти, відвідати селянські ферми і знаменитий виноробницький регіон.

4. У Південної Кореї гарячих джерел багато, але найпопулярніше з них – Чоксан. Воно розташоване в провінції Канвондо. 10 мінеральних елементів, які містяться в термальній воді, лікують буквально від усіх захворювань. У перервах між процедурами модно випробувати традиційну локшину з овочами Кукси. Туристи часто відвідують храм Чоксан, в якому розташована статуя Будди з білого граніту.

5. На французькому острові Бель-іль-ан-заходів оздоровлюються за допомогою таласотерапії – комплекс індивідуальних процедур з морської води, мінералів, водоростей і піску. У найпопулярнішому курорті Castel Clara пропонується велика кількість процедур з глиняними сумішами обгортанням тіла, які вводить з організму токсини і прискорюють кровообіг. Зараз обгортання достатньо популярне в СПА салонах Москви http://royalbeauty.ru/katalog/spa-salony і не тільки.

6. Жителі Йорданії вивчили береги Мертвого ще в минулому тисячолітті. Вода в спа басейні має різну температуру і концентрацію солі, залежно від бажаного ефекту.

7. Італійський острів Іскье відомий своїми термальними джерелами, які з’явилися після вулканічного виверження. Термопарк Poseidon розташований прямо на березі моря. 20 різних ванн, басейнів, джакузі і навіть водоспадів з різною температурою. У самий ексклюзивний Spa Сavascura е процедури проводять в дрібних гротах і печерах.