7 життєвих принципів добробуту

Як стати багатим і благополучним, як домогтися добробуту? Не буду писати про книгу “Як стати мільйонером”, бо вважаю такі підручники нісенітницею. Я зазначив добробут, тобто стан благополуччя.  Вдумайтеся в ці слова: багатство, благополуччя, добробут.

Самі по собі гроші не приносять щастя, це відомо всім, гроші – це енергія. Енергія, наміри і можливості. Якщо ви всередині порожні (втома, апатія, замкнутість) – у вас немає вектора намірів, або він спрямований усередину. Навіщо вам можливість втілення? Нуль дає тільки нуль, мінус народжує мінус – грошей не буде, або вони будуть з’являтися тільки на найнеобхідніше, на те, щоб вижити.

Якщо ви всередині переповнені (проблеми родичів, хвороби, борги) – векторів занадто багато, тому енергія розсіюється по них, не встигнувши прийти. Гроші будуть приходити і відразу витікати. А якщо ви до того ж їх пристрасно бажаєте? Будь-яка одержимість блокує правильний перебіг енергії в тілі, народжує енергетичний блок – ваше сильне бажання перекриває саму можливість приходу грошей до вас. Адже їм, як і будь-якій енергії для втілення потрібна свобода.

Одержимий – ізольований в просторі своєї одержимості, а немає свободи – немає грошей. Гроші ніколи не даються заради грошей. Також, як будь-яка нормальна істота їсть не заради того, щоб їсти, а для того, щоб жити.

Все дуже просто і логічно. І від того дуже-дуже важко нам, людям, усвідомити цю простоту, прийняти її, адже це означає – почати жити по-іншому, змінити образ думок і своє звичне життя, не маючи жодних гарантій, зовсім нічого… Це вимагає мужності. І любові. Адже для того, щоб залучити добробут, треба перебувати в стані блага.

Отже, 7 простих принципів добробуту:

1. Люби себе: свою енергію, талант, життя і все, що дароване тобі Богом.

2. Пробач своїх рідних. Ти постійно сваришся з батьками чи іншими членами сім’ї? Образа на свою сім’ю блокує твої сили. Відпусти своє минуле і знай, що ти не обмежений ним. Ти завжди можеш почати все з початку.

3. Знай, що багатство створюється людським розумом.

4. Служи іншим. Бажання вільно віддавати збагачує твоє життя. Щедрість винагороджується.

5. Будь вдячний за те, що ти маєш. Зверни увагу на повноту свого життя, а не на її порожнечу.

Коли здається, що в твоєму житті не залишилося нічого радующего і хорошого – це тільки здається. Дай собі працю згадати тих і те, що приносить тобі радість, і просто почни робити це.

6. Говори «ні» тому, чого ти не хочеш. Не йди на компроміси з самим собою.

7. Будь готовий вільно отримувати. Отримання не зобов’язує тебе щось віддавати назад, «за щось». Дозволь собі одержувати за те, хто ти є, а не за те, що ти робиш.

І ще раз: гроші ніколи не даються заради грошей. Гроші даються для мети або служіння. Служити можна світу, можна одній людині або сім’ї – не дуже важлива суть, головне – розуміти, для чого ви це робите і хотіти цього.

Ви досягнете висот без почуття провини, без вантажу необхідності – просто тому, що ви цього хочете. Хочете, не пристрасно бажаючи, а хочете тому, що цього передбачає втілення вашої мети в життя.

Настирливе бажання продати стареньку машину? Недорогий автобазар Львів. Вигідно продати машину NISSAN.

Советуем вам элитную бижутерию из серебра, а также другие ювеоирные изделия. Дорогие украшения ювелирных брендов в интернет-магазине браслетик.