7 травня Івано-Франківський «Оркестр Бобовата» привезе «Мотлох» у Київ

7 травня о 15:00 на Києвій Горі (вул. Володимирська, 4) у руському клубі «Культ РА» відбудеться виступ музично-літературного проекту «Оркестр Бобовата». Столичному глядачеві буде представлено поетичний доробок учасників колективу та авторську пісню Богдана Ославського. В рамках заходу буде презентовано книжку Василя Карп’юка «Мотлох». Хід дії спрямовуватиме поетка Юлія Скорода, яка, окрім того додасть пікантності ще й своїм поетичним словом, не позбавленим ліричності та інтимності.

Музично-літературний проект «Оркестр Бобовата» виник вкінці 2009-го року у молодіжному мистецькому середовищі Івано-Франківська. На сьогодні, основним своїм здобутком учасники гурту вважають перемогу на відбірному етапі фестивалю «Червона Рута» у жанрі «Інша музика», завдяки чому вибороли путівку до участі у фінальній частині фестивалю, яка відбудеться влітку цього року у Києві.

Жанр, у якому працюють музиканти дещо незвичний і новаторський – інтелектуальний етно-глюк. Інтелектуальність полягає в тому, що у творенні музичних композицій, «Оркестр Бобовата» використовує тексти відомих поетів (Василя Голобородька, Ярослава Павуляка, Тараса Григорчука, Богдани Матіяш та ін.), а також власні. Про етніку говорить використання таких інструментів як сопілка, скрипка, дримба, бубон та ін. А глюк – це своєрідний жарт, який, так би мовити виправдовує діяльність колективу.


Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.