5 ознак приречених стосунків

5 ознак приречених стосунків

5 ознак приречених стосунків

Ви замислювалися над тим, чому усі ваші стосунки приречені на розрив і розчарування? Проходить місяць цукеркових зустрічей і приходить думка “що я роблю з цією людиною”? Відповідь проста – ми вибираємо не ту людину. Безумовно, люди усі різні і кожному визначено зустріти свою долю, але доки ми втрачаємося у пошуках і нескінченних зустрічах, варто звернути увагу на декілька аспектів, які начепто кричать вам : “Біжи, Лола, біжи”!

Отже, декілька ознак того, що ващі стосунки приреченні.

1. Ви затягнули зі знайомством і так і не змогли перейти до стосунків. Галантність хлопця і скромність дівчини – це прекрасно, але якщо через 3 дні не сталося першого поцілунку, то процес зближення перетворюється на процес розпаду і віддалення. Ситуація починає розжарюватися, ви обоє розумієте, що треба йти на зближення, але природним чином цього не сталося, і як результат – пункт 2.

2. Ви перейшли у френд-зону. Все, пиши-пропало. Одного з вас це влаштовує? Обох не влаштовує? Виправити що-небудь дуже складно при будь-якому розкладі. При зближенні виникає відчуття, що ви цілуєте свого брата/сестру. А як же пристрасть??

3. Вам соромно його/її познайомити з рідними, друзями, колегами. З якої причини? Ви соромитеся своїй новій пасії, тому що він/вона не завжди охайно виглядає, вам не подобається безглузда звичка в цій людині, або манера говорити. Якщо роздратування сильніше почуттів, то краще припинити ці стосунки, поки вони не “з’їли” вас. Насильно не злюбиться, переконання тут не спрацюють.

4. У нього/її дивна поведінка. Створюється враження, що людина живе на своїй орбіті і йому ніхто в його просторі не потрібний. Така людина може пропасти на пару днів без яких-небудь пояснень, а потім як ні в чому не бувало призначити зустріч. Я довго порпалася в такій ситуації, намагаючись поговорити з молодою людиною, думала, що у нього проблеми, про які він не хоче говорити. Виявилося все простіше – жодних проблем немає: він такий є по життю і не бачить в такій поведінці нічого незвичайного. Мене це не влаштувало, і я попрощалася з МЧ, бо стосунки вимагають деякого звіту у своїх діях і відповідальність за свою поведінку перед другою половинкою.

5. На перших етапах знайомство проявляється сильний нарцисизм. Ви тільки і чуєте: я, я і ще раз я. “Мені треба”, “я хочу” і так далі. З такою людиною буде дуже складно, багато в чому доведеться свої амбіції утихомирити і поставити його інтереси на перше місце. Ви готові до такого? Тоді завжди будь ласка. На мій погляд, надзвичайний егоїзм приведе до проблемних стосунків, які мені особисто не потрібні.

      перед тим, як починати будувати ці самі відносини, треба впевнитися що поруч “ваша людина”, у чому домопоже розібратися і разум і серце.

Життя - складна штука, але я завжди намагаюся підходити до всього позитивно. Треба постійно розвиватися та йти вперед, де ще багато цікавого.