5 домашніх тренажерів для стрункої фігури

домашні тренажери

домашні тренажериКожен хоче мати підтягнуту фігуру, але як цього добитися, не купуючи абонемент в спортзал? Виділіть в квартирі невеликий кут для зайняття і розмістіть там спортивне устаткування. Мінімум снарядів досить, щоб добитися відмінних результатів.

Фітбол. Цей великий гімнастичний м’яч допоможе в зміцненні м’язів черевного пресу, рук і ніг. Вправи на фітболе добре розслабляють хребет і корисні для попереку. Протипоказань для зайняття немає.

Гантелі. Зайняття з гантелями поліпшить форму рук і осанку, понизить вміст жиру в тілі, підтягне сідниці. Різноманітні вправи дозволяють розвивати усі м’язи і підтримувати тіло в тонусі. Для досягнення результату досить тренуватися пару раз на тиждень по півгодини.

Не варто купувати гантелі з фіксованою вагою. Краще придбайте розбірні або набір від 1 до 10 і більше кг. Рекомендуємо обернути увагу на обгумовані гантелі для фітнеса. Їх зручніше тримати в руці, а у разі падіння не завдадуть шкоди підлоговому покриттю.

Велотренажер. Зменшить стегна і скоректує форму ніг. Велика різноманітність допомагає вибрати відповідну модель для квартири будь-якої площі. Крутити педалі слід 4 рази в тиждень по 30 хвилин в день. Щоб швидше зміцнити м’язи, важливо міняти швидкість обертання і тривалість тренувань. У прагненні схуднути не намагайтеся фанатично збільшувати “відстань”. Досить “проїздити” км 15 в день, щоб організм зрозумів серйозність ваших намірів добитися стрункості.

Диск здоров’я. Це легкий і компактний, простий, але дуже ефективний тренажер для талії. Пару зайняття в день по декілька хвилин сприяють швидкому зниженню ваги. Хребет стане гнучким, фігура – стрункішою, м’язи живота і ніг – міцними. На додаток тренування на диску здоров’я добре впливають на вестибулярний апарат.

Хула-хуп. Звичний нам з дитинства обруч позбавить від зайвого жиру в проблемних ділянках. Обертаючи хула-хуп чверть години в день, ви доб’єтеся прекрасних результатів: спалите калорії, підтримайте м’язи в тонусі, мінімізуйте прояв целюліту, зменшите талію, розвинете гнучкість. Вибір найбільш відповідного обруча повинен виходити і бажаного результату:

  • з порожнистим усередині і відносно легким залізним обручем ви сможете підтримувати організм в тонусі;
  • з обручем, що обважнює, вагою від 0,5 до 2 кг ви скоректуєте форму талії і позбавитеся від зайвого жиру;
  • масажуючі елементи під час обертання допоможуть у боротьбі з целюлітом.

Ось п’ять спортивних помічників, які покращать вашу фігуру. Якщо не лінуватися, то вже через пару місяців ви з гордістю розглядатимете в дзеркалі своє відображення, що змінилося. І не забудьте в ході зайняття включати динамічну музику, під яку тренування ефективніші.

P.S. Сейчас легко можно купить любые тренажеры в интернете, тем более такие простые. Заходите в магазин тренажеров и выбирайте нужные вам тренажеры. Есть и более продвинутые экземпляры для силовых упражнений.