4POST-№1

Група 4POST в черговий раз довели, що вони № 1 ,хоча вже офіційно! Хочеш дізнатися як це було? Все дуже просто: колектив випустив такий довгоочікуваний для кожного шанувальника хлопців і поціновувача  якісної музики альбом.Дійсно ,процес запису був дуже довгим і копітким ,адже 18 місяців знадобилося гурту  для здійснення такого ривка. І пройдено було не мало: записи  найперших треків (Ти і Я ,Я з тобою) проходили у Швеції, наступні композиції, такі як Капітан ,Адреналін, написані відомими композиторами, автором багатьох треків стала Ірина Архангельська ,а наступні Фиолетовые Бабочки, Поколение Russia, Прости написав сам фронтмен колективу Діма Бікбаєв в тандемі з соло-гітаристом Олександром Міхальовим.

Хлопці вирішили розділити процес презентації платівки на кілька етапів. Першим став величезний сольний концерт в культом клубі Москви Б-2 ,де колектив зібрав величезну армію прихильників і розділив з ними цю радісну подію. Другим щаблем став грандіозний open-air на Поклонній Горі. Для 50000 публіки 4POST відіграли свою програму виключно і як завжди наживо  ,представили кліп на новий хіт Как же ти могла і неймовірний проект Кінопроби, раніше не повторюваний  на сцені ні ким.Про нього й поговоримо далі.

Кінопроби-це масштабний проект у вигляді короткометражного фільму ,знятий колективом спеціально для сольного альбому. Це 12 новел для кожної пісні платівки ,яких об’єднує одне-безмежна любов до своєї справи. Тут є місце і гіркоти, і радості переживань ,і тріумфу. Те ,що знайоме кожному. Головну роль зіграли соліст групи і Міс Росія-2010 ,муза Діми Бікбаєва-Ірина Антоненко. (Вона також стала героїнею кліпу Как же ти могла).

І ось 24 травня в столичному клубі Lookin Room пройшла офіційна презентація платівки для журналістів і друзів колективу по шоу-бізнесу. Кожен, хто отримав заповітну платівку, зміг безпосередньо переконатися в унікальності творіння. Усе, починаючи від заворожуючої ??обкладинки в дусі художників-мариністів, до внутрішнього оформлення диску. У ньому присутній CD з піснями ,DVD з 4 кліпами і звичайно Кінопроби  та буклет з фотографіями. Що не мало важливо навіть ця фотокнижечка продовжує тематику альбому. Але в цьому можна переконатися тільки власні очі.

4POST-КАК ЖЕ ТЫ МОГЛА

Уже зараз у 4POST є чимало нових композицій і готується новий кліп. А якщо ви хочете почути ці та інші трекиголосуйте за хлопців на сайті denrossii.ru і приходьте восени на концерти! Адже не дарма 4POST № 1!

Я студентка філологічного факультету Донецького Національного Університету.Майбутній український філолог ,але у вільний час займаюсь журналістикою і мрію стати редактором чи ді-джеєм на радіо..Люблю музику та моду ,про що і активно пишу.Веду свій блог та мрію створити власний журнал.