Гурт 4FRONT презентує новий забійник

4FRONT - SMS

Електронно-танцювальний гурт 4FRONT до початку літнього відпочинкового сезону презентував свій новий трек під назвою «SMS».

Як розповів фронтмен гурту MC Паша: «SMS» в даному випадку – це абревіатура, що розшифровується, як «Сонце.Море.Секс». Таким чином ми розпочинаємо літній сезон – сезон відпочинку, моря, тепла та хорошої літньої атмосфери. Жіночу вокальну партію в композиції виконала Ірина Батюк, з якою ми вже не вперше плідно співпрацюємо. Композицію було написано ще в середині літа минулого року, але так як літній сезон добігав свого завершення то презентацію вирішили перенести».

4FRONT - SMS

В новій композиції вже традиційно прослідковується яскравий оригінальний музичний стиль команди, який наразі не має аналогів в Україні. Музиканти обіцяють своїм прихильникам представити новий доробок «наживо» вже наближчим часом на численних танцювальних майданчиках. А найбільш палкі шанувальники вже мали змогу оцінити літню ейфорію треку на останніх концертах гурту.

 

Довідка:

4FRONT – електронний проект, що працює в напрямку танцювальної музики і поєднує HIP-HOP та ELECTRO. Унікальність гурту – це україномовний речитатив та європейська танцювальна музика.

Музиканти вже давно активно працюють на HIP-HOP сцені України. А нещодавно вирішили поекспериментувати зі стилями. На початку 2011 року зібралась професійна команда, яка і працює над розвитком даного проекту.

В травні 2011 року відбувається реліз композиції «Don’t Stop Me», що завойовує прихильність широкого кола слухачів не тільки українських, а й з країн СНД та Європи, де входить до таких збірок:

  •  VA – Русские новинки лета (2011)
  •  VA – Зажигательное лето (2011)
  •  VA – Танцы Онлайн (2011)
  •  VA – R&B Summer Incendiary (2011)
  •  VA – Move your ass – Russian Hits
  •  VA – Energy New Best Music top 50 NINETEENTH (2011)
  •  VA – Дискотека – Будет жарко (2011)

Невдовзі на цю композицію знімається виднограй: http://www.youtube.com/watch?v=lsnJ7SGTli0

А згодом презентуються треки «CLUB» (Prod. by T-Stuff), «АЛХІМІК» (prod by Diss Boyz), «KISS» та «ELECTRODREAM».
Всі композиції можна прослухати та звантажити на офіційній іменці гурту: http://4front.if.ua