29 січня Шматочок Моря в Луцьку

29 січня на Квартиру FM привезуть ШМАТОЧОК МОРЯ гості з Одеси: Віктор Мазур та Саша Самсон (гурт Продается Солнце!)

Віктор Мазур – рок-бард з тонким та специфічним відчуттям навколишнього світу. Ліричні речі – скоріш за все тонкі та сумні, і світлі. Є й інша сторона – жорсткість та безвихідь сучасного світу, в добрих традиціях Лєтова, Башлачова….

Продается Солнце! – один із самобутніх одеських колективів. Яскрава суміш російького року, класичного звучання східної філософії у 10-хвилинних баладах.

А яскравим сонцем та вітром над МОРЕм будуть ФІОЛЕТ та План Барбаросса.

ФІОЛЕТ – музична формація займає своє маленьке самобутнє місце. Цікаве поєднання елементів таких музичних стилів як фанк, джаз, хіп-хоп, реггі та модерн-рок, заправлених змістовними текстами на вічно актуальні для людей теми почуттів, життя в суспільстві, патріотизму та пошуків себе в цьому світі …… це емоції… Це наш морський вітер – теплий, щирий та відчутний посеред волинської зими

План Барбаросса – молоде морське сонце. Яскрава реггі музика охопить нас всіх та понесе у тепле, веселе танцююче літо. Сонячний мікс акустичного року та реггі… Зрештою, приходьте, почуєте самі. Буде кльово :)

Та не забувайте про ВІЛЬНИЙ МІКРОФОН!
Де кожен бажаючий зможе заспівати та заграти :)

29 січня 2011 року
Початок о 16.00
кафе Ретро, вул. Кафедральна, 12

УВАГА! Вхід з алкоголем ЗАБОРОНЕНИЙ!
Символічний внесок.

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.