25 вересня виступ гурту “Роллік’c”. Онлайн трансляція в інтернеті!

В суботу 25 вересня в київському клубі «Пивна Бочка» відбудеться вибуховий виступ однієї з найяскравіших команд проекту «Свіжа кров» – херсонців «РОЛЛІК’С». Хлопці представлять свою нову програму, яку жартома називають «свіжим м’ясом».

Наразі увесь новий матеріал, який музиканти демонструють на своїх живих виступах, цього року можна буде почути і в записі – повним ходом іде робота над другою студійною платівкою «РОЛЛІК’С». Цей диск стане чудовим подарунком до п’ятиріччя команди. Звісно ж не обійдеться і без усе давно відомих і улюблених пісень. Також херсонці продемонструють і свій останній концертний відеокліп на пісню «Адреналін». Цікаво, що цей кліп знімався саме в «Бочці» під час чергового візиту до столиці.
Для фанів з інших міст «РОЛЛІК’С» разом із столичним творчим колективом «КОМА studio» організують інтернет трансляцію цього видовища за адресою www.komastudio.com.ua

Крім того, щанувальників щільного гітарного звучання і шаленої енергетики чекатиме сюрприз. В цей же вечір на одній сцені разом з ролліксами можна буде побачити і почути молодших друзів херсонців – гурт OFFis (Хлопці представлять свій дебютний відеокліп на пісню «003». Ця пісня була записана і спродюсована на студії гурту «РОЛЛІК’С» – «To4ka Noize Records», а над відео працювала креативна команда «КОМА studio». У такий спосіб роллікси намагаються підтримувати молоді і талановиті херсонські команди, які через деякий час разом з іншими колективами здатні утворити міцний хребет нової хвилі на українській альтернативній сцені.

Вибухове шоу ролліксів відбудеться 25 вересня о 21-30 в клубі «Пивна Бочка», вул. Б. Хмельницького, 3 Б1 Ціна вхідного квитка – 40 грн.

Установка траверсы с гарантией в Киеве. Установка траверсы. Наладка траверсы в Киеве.