Друга та третя космічні швидкості

космічна швидкість

космічна швидкістьДосить часть учні питають друга космічна швидкість – це скільки? Перш за все давайте розберемося, що таке параболічна швидкість. Для того щоб подолати гравітаційне тяжіння від небесного об’єкту літак або ракета повинна розвинути певну швидкість. Така швидкість і називається параболічною.

Тому можна стверджувати, що параболічна швидкість менше при збільшенні відстані від небесного тіла, тому що гравітація слабшає. Так от, параболічна швидкість біля поверхні тіла і називається другою космічною швидкістю. Наприклад, для Сонця друга космічна швидкість становить 617,7 км/с.

Наскільки швидко рухаєшся із третьою космічною швидкістю?

Якщо параболічна швидкість або друга космічна – це швидкість, котру потрібно розвинути для того, щоб відірватися від поверхні небесного тіла і покинути його атмосферу, то розвинувши третю космічну швидкість можна назавжди покинути не тільки планету або зірку, але й Сонячну систему. Третя космічна швидкість також має різні показники на різному віддалені від поверхні планети. Так на висоті у 200 км над поверхнею Землі, потрібно розвинути швидкість у 16,6 км/с для того щоб покинути нашу Сонячну Систему.

P.S. Ежедневник – отличный подарок людям, которые много работают или любознательны, на сайте http://www.ezhednevniki-b2b.ru/kozhanye-ezhednevniki/ вы можете выбрать разные корпоративные ежедневники в зависимости от обложки и цены.