23-27 лютого III Зимова Студреспубліка в Карпатах

Прийшла зима, вже відгомоніли зимові свята, ну а попереду, звісно, “III Зимова Студреспубліка” (23-27 лютого 2011р., Карпати). У цьому році темою вже традиційної найбльшої інтелектуальної події зими стане “Команда майбутнього”. Візьми участь у конкурсному відборі!

Цільова аудиторія: учасники Студреспубліки (чи інших республіканських проектів) будь-якого з років, активні люди, депутати різних рівнів, бізнесмени, викладачі вишів, громадські діячі, молодь, студентство.

Програма проекту передбачає проведення оргдіяльнісної гри протягом 4 повних діб за участю близько 80 осіб.

Особливості! В процесі гри будуть застосовані ряд методів та інструментів, які дадуть змогу глибоко зануритися у проблематику та знайти відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту “повного занурення”, що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даної вимоги організатори залишають за собою право на виселення порушника.

Умови участі: Учасники відбираються серед представників цільової аудиторії шляхом конкурсного відбору на основі онлайн-реєстрації. Конкурс триває до 8 лютого 2011 року. До 14 лютого відбудеться оголошення результатів.

Кожен бажаючий матиме можливість за власний кошт залишитися та відпочити на території проведення – Закарпатська обл., с. Пилипець, комфортний готель (є гори зі снігом, витяги, прокат гірськолижного спорядження, баня, більярдна зала та ін.). Про це додатково та заздалегідь (до 10 лютого) треба повідомити організаторів.

Інформаційні партнери: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, politiko.ua, expert.in.ua, tut.ua, gazeta.ua, osvita.ua, газета «Молодь України».

За підтримки: видавництво “Смолоскип”.

За додатковою інформацією звертатися за тел.:

(066) 837-51-62 – к.ф.-м.н. Станіслав Стародуб, комунікатор проекту; (044) 529-13-75 – офіс