21.05 “Травневі вечорниці” в Одесі СКАСОВАНО!

Культурно-просвітницьку акцію “Травневі Вечорниці” в Одесі вимушено скасовано. Запланований на 21 травня захід перенесена на невизначений час. Причиною стали погрози невідомих. Напередодні проведення згадуваного проекту до адміністрації арт-клуба “Вихід”, де мало відбутися дійство, надійшов анонімний дзвінок: погрожували, що у випадку проведення “Травневих Вечорниць” буде пролито кров. Дирекція закладу прийняла рішення скасувати захід для убезпечення своїх відвідувачів.

Аби прояснити ситуацію і перепросити в одеситів за незручність, організатори влаштовують БРИФІНГ. О 19:00 побіля арт-клуба “Вихід” за адресою Одеса, вул. Буніна, 24 митці (зокрема Сашко Лірник), представники ОМГО “ВіКНО” та просто обурені громадяни висловлять своє сподівання щодо безпеки в місті, незадоволення ситуацією, що склалася, і повідомлять про плани.

Організатори вечорниць вже звернулися до правоохоронних органів із проханням посприяти безпеці цього зібрання.

Сумно? Холодно? Нудно?

Хутчіш на «ТРАВНЕВІ ВЕЧОРНИЦІ» в ОДЕСІ!

Буде знову  весело,  спекотно і  ні грама нудьги!

  • Славнозвісний САШКО ЛІРНИК відбере всі смутні думки!
  • Формація патріотичного позитиву «ДРУЖЕ МУЗИКО» щедро обдарує гарним настроєм!
  • DJ ROOTA і його етно-гоцанки не даватимуть спокою вашим черевикам!
  • Вигравання МАКСИМА ТРУБНІКОВА на автентичній кобзі розбурхують душу!
  • Жарти, забавлянки, пригощання, сюрпризи і жодної хвилини для туги!

Одеська молодіжна громадська організація “Ві.К.Н.О.” (Вільне культурне національне об’єднання) ласкаво просить до гостинної світлиці  своїх вечорниць!

“Травневі  Вечорниці” –   очікувана подія  із вже звичного циклу вечірок  в українському стилі. Етнокультурне  дійство подарує  незабутні хвилини єднання сучасності із минувшиною, нагадає своє коріння,  втішить і подарує  безцінний скарб –  позитивно-оптимістичний погляд на завтрашній день!

21 травня, 19:00
Клуб  «Вихід», Одеса, вул.Буніна, 24
Вхід: 40 грн. (у  вишиванках – 30 грн.)

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.