12 причин звільнення працівників у США

робота США

робота СШАЗвільнити з роботи можуть будь-яку людину. Але ось причини, за якими співробітнику можуть вказати на двері, іноді бувають досить незвичайними. Наведений нижче перелік був складений американськими фахівцями з HR, але напевно така ж ситуація має місце бути і в нас, в Росії.

Отже, і через що все-таки можуть звільнити співробітника?

1. Висловлення неприємних речей про керівництво і компанії в цілому в різних соціальних мережах.
2. З’явитися на роботі в стані алкогольного сп’яніння або вживання протягом робочого дня спиртних напоїв.
3. Використання службової електронної пошти і доступу в Інтернет в особистих цілях.
4. Сексуальні домагання колег чи підлеглих. Причому мова йде про обох підлогах.
5. Поширення секретної або службової інформації. Щоб отримати інсайдерську інформацію, часом, люди спеціально влаштовуються на ту чи іншу посаду, не цікавлячись ніякими іншими умовами роботи.
6. Поширення всередині колективу чуток і пліток, а також постійні скарги на незадоволеність умовами роботи.
7. Неуживчивість з іншими колегами. Людину просто виживають без об’єктивних причин.
8. Сон на робочому місці. Як би не звучало смішно, але проблема дуже актуальна, особливо, якщо мова йде про персонал, не перебувають під постійним контролем керівника.
9. Викриття в крадіжці або брехні. Це може стосуватися як службових питань, так і взаємовідносин з колегами, не пов’язаних з основною роботою.
10. Систематичні прогули або бездіяльність під час робочого дня. Існують цілі технології, що дозволяють робити вигляд працюючої людини, який насправді нічого не робить.
11. Виявлені факти вказівки неправдивих даних на момент працевлаштування: викривлене резюме, підроблені документи про освіту, сертифікати або рекомендаційні листи.
12. І, звичайно ж, непрофесіоналізм, або службову невідповідність.

Наведений вище перелік не є остаточним, а лише відображає основні причини, що призвели до звільнення. І якщо вам дорога ваша робота, має сенс придивитися уважно до свого стилю поведінки і ставленню до роботи. Як би там не було товари з США за допомогою http://www.torbay.com.ua/ можна замовити якісніші і дешевші аніж у нас.