Топ-10 пам’яток Львова (Україна)

Топ-10 пам'яток Львова

Топ-10 пам'яток ЛьвоваЯкщо ви заглянули у Львів на лічені дні, і у вас немає часу оглянути усі пам’ятки міста, ми даємо вам Топ-10 місць, які ви можете відвідати у Львові. Усі вони компактно розташовані в центрі міста і вам досить 3 години, щоб побачити усю красу.

Площа Ринок – центр політичного, громадського, культурного і комерційного життя міста упродовж 500 років. Це історичне серце Львова, звідки зароджувалися зв’язки з європейськими країнами, завдяки яким Львів вважається європейським містом.

Львівський оперний театр є архітектурною перлиною Львова, Був побудований в 1901 році в стилі неоренесансу, один з найкрасивіших театрів в Європі.

Вулиця Вірменська. Вірменська община, одна із старих у Львові, формувалася впродовж багатьох років і була центром для вірменської культури у Львові. Унікальна архітектура вулиці Вірменською відображає первинний дух християнської Пасхи.

Палац графів Потоцких є величною будівлею в стилі французького неоренесансу кінця 19-го століття.

Каплиця Боїмів відомий і уникальнйм пам’ятник пізнього Ренесансу. Каплиця не має аналогів ні в Україні, ні в усій Європі.

Домініканський костьол, тепер греко-католицька церква Святої Євхаристії, є прекрасним пам’ятником пізнього бароко. Оригінальна скульптура прикрашає інтер’єр костьолу.

Монастир бернардинців – вражаючий пам’ятник архітектури в епоху відродження, маньеризма і бароко. Укріплений середньовічний монастир будувався і перероблявся протягом 1600-1630-х років.

Італійський дворик. Надзвичайно цінний пам’ятник епохи ренесансу, що датується 1580 роком. Це був палац найбагатішого городянина за всю історію Львова – купця Костянтина Корнякта.

Лычаківський цвинтар. Кладовищу було присвоєно статус “музей заповідник”, місце історичної і культурної спадщини Львова.

Парк Високий замок (вулиці Ужгородська і Князюючи) старий тінистий парк, над містом на пагорбі височіють руїни старого замку, де споруджений оглядовий майданчик. Звідси ви можете спостерігати захоплюючі дух міські пейзажі. Доречі тут ви можете придбати авіаквитки до Львова по низьким цінам.