Вечір100-та кращих рекламних роликів

рекламні ролики

рекламні ролики23 травня у Львові відбувся вечір, присвячений найкреативнішим рекламам з усього світу. Перегляд рекламних роликів проходив у готелі «ЖОРЖ». Організаторами зустрічі виступала команда «I LIKE eVe», яка щомісяця запрошує всіх зацікавлених до перегляду короткометражок, реклам, мультфільмів тощо у різних незвичайних місцях Львова.

«Ай Лайки» вже влаштовували вечори 100-та кращих флешмобів, короткометражних стрічок та навіть добірку відео про бородачів. Цього разу «I LIKE eVe» вирішив продемонструвати 100 кращих 30-ти секундних рекламних роликів з усього світу.

Як запевняли самі організатори, їхньою метою було заохотити до креативного, неординарного, допомогти відволіктись від сірої буденщини та загалом поділитися позитивними емоціями. Рекламні ролики дійсно вражали, смішили, зацікавлювали та навіть розчулювали до сліз.

У показі мали місце реклами організації «Life Vest Inside», корпорації «МсDonald`s», компанії «Samsung», «Mercedez- Benz», «Oreo», «Lenovo K900» та інші.

Перегляд креативної реклами тривав близько двох годин, після чого ініціатори зустрічі запрошували усіх охочих на новий проект під назвою «Краща соціальна реклама з усього світу», який відбудеться наступного місяця.

Вечори перегляду «I LIKE eVe» будуть цікавими для людей, які хочуть гарно провести час з веселою компанією у затишній атмосфері та відчути палітру позитивних емоцій, відпочити душею та тілом.