10 причин радіти життю

радість життя

радість життя1. Існування. Можна  вже починати радіти життю з усвідомленням власного існування. Ти прокидаєшся вранці, пізнаєш світ, мислиш, мрієш, усміхаєшся, долаєш незгоди та зустрічаєш радості. Адже це прекрасно бути частинкою світу, мати можливість змінювати, творити, дарувати та отримувати! Дихати на повні груди, відчувати подув вітру, ходити босоніж по траві,поринати в солодкий сон, сидіти без думок, дивлячись на вогонь, загадувати бажання на падаючу зірку, занурюватись в прохолодну воду. Відчувати і жити!

2. Батьківська любов. Згадай про своїх рідних і близьких людей. Чудово коли ти їх маєш! Коли в мить відчаю ти побачиш руку допомоги, відчуєш підтримку і розуміння, почуєш гарну пораду і заспокійливі слова, коли за святковим столом збирається вся родина, в домі виникає атмосфера батьківської любові та родинного тепла, коли зникають тривоги в обіймах батька та на душі стає легко від поцілунку матері, коли без вагань допомагаєш батькам, беручись за будь-яку роботу. Не всім пощастило мати родину, цінуйте їх!

3. Кохання… Це найголовніша складова нашого життя! Для деяких кохання перетворюється в сенс життя, в настирливу ідею знайти свою половинку, адже це важка задача кохати і відчувати себе коханим. Мати вдачу знайти єдине кохання не чим не легше, ніж зробити кар’єру чи розбагатіти. З коханням ми крокуємо по життю, продовжуємо свій рід, через нього ми страждаємо, радіємо і найголовніше відчуваємо себе потрібними і живими. З кохання створюється родина, до якої хочеться повертатися після робочого дня, з якою хочеться відпочивати і проводити уїк-енд. Кохання – це наша душа.

подорожі 4. Подорожі!  Знайомство зі світом , пізнавання культур, релігій, історії. Кожен по-своєму відноситься до подорожей, де фактором впливу може бути статок, здоров’я чи завантажений справами спосіб життя, але ж все-таки знаходиться час на відпочинок і найкраще його провести подорожуючи. Не важливо будете ви ніжитися на прогрітому сонцем піску,слухаючи шум моря, чи насолоджуватися морозним повітрям на засніжених горах, а можливо слухати історію та визначні битви незвіданих країн; знаходитесь ви  на Батьківщині чи за сім морів, важливо, щоб відпочивали душею та тілом, насолоджувалися кожною миттю, пізнайте нові емоції, відчуття, заводьте знайомства з новими людьми. Розширюючи свій простір, ви збагачуєтесь , зростаєте культурно, замислюєтесь над багатьма речами, яких раніше не помічали, прагнете кращого. Для когось подорожі – це невід’ємна частина їхнього існування, натхнення для праці та зародження ідей. Подібно пташці в клітці, яка в заточенні  проводить свої дні, спостерігаючи у вікно, людина сидить безпечно на одному місці, не знаючи що там, на неї чекає весь світ. Впустіть ще одну радість в своє життя, подорожуйте, куди б ви не подалися, насолоджуйтеся життям!

5.Діти. Говорять, що діти – квіти життя. Скільки радості вони вселяють в наші серця! Прогулюючись по парку, я мимоволі спостерігаю за безтурботною грою дітей, вони посміхаючись біжать до гойдалки, стрибають, падають, підіймаються і знов вперед на пошуки пригод. Щаслива атмосфера навколо них окутує і мене, мій настрій поліпшується і приходить думка, що життя прекрасне. Це справжнє щастя мати малечу! Виростити, виховати , віддати частинку себе, радіти першим  крокам малюка, першій п’ятірці, давати поради і вислуховувати. Також говорять, що маленькі діти –малі проблеми, великі діти – великі проблеми , в якійсь мірі  це правда, але дивись на це позитивно, не можна застерегтись від проблем та невдач,  і своє чадо не закриєш спиною від реалій нашого світу. Дитина сама повинна подолати і хвороби, і прикрості, і розчарування, і печалі, а поруч з нею завжди будуть люблячі батьки. Коли ти опинишся в обіймах своєї кровинки і почуєш : «Дякую за все!», то відчуєш себе неймовірно  щасливим!

6. Природа. Вона неймовірно сильно впливає на наше життя. Прокидаючись вранці під променями сонця, ми радіємо ясному дню, спостерігаючи за дощем господині радіють майбутньому щедрому врожаю, діти радіють першому снігу , а особливо першому літньому дню.Якщо вам сумно та самотньо поспішайте на свіже повітря, прогуляйтесь околицями міста, а ще кращою буде прогулянка в лісі чи в гаю, слухаючи спокійне щебетання пташок на душі в мить покращає, а взимку від морозного свіжого повітря з’явиться рум’янець. Прогулянки не тільки підіймуть настрій, а й залишать гарний слід на вашому здоров’ї, краще можна обміркувати проблеми і прийняти вірні рішення, ніж вдома, ліниво прикипівши до телевізора чи комп’ютера. Хто з нетерпінням не чекав травневих свят? Коли можна залишити турботи буденного життя вдома і разом з друзями влаштувати пікнік серед весняного лісу! З щасливою посмішкою влягтися на ковдру і насолоджуватись видом танцюючих сосен. Хто із захватом не спостерігав захід рожевого сонця над морем, веселку в небі, танення сніжинок на теплій руці? Ми також творіння природи, а тому логічно буде проводити більше часу серед неї.

радість природа

7. Домашні улюбленці. Маєте ви домашню тварину? Якщо ні то обов’язково заведіть. Будьте впевнені радості від її існування ви отримаєте максимум, а ще у вас з’явиться новий вірний друг. У кожного з друзів родина, справи, а ваш улюбленець завжди буде тільки з вами і ніколи не відмовиться побавитись. Увечері він покірно чекатиме свого господаря, його радість від вашої появи відчується і вам. Відповідальність за інше життя відкриє очі на безліч речей і нехай ваш улюбленець іноді бруднить дім, гризе меблі, обдирає шпалери, заважає спати , це дрібниці, які стають веселими епізодами вашого сумісного життя.
8.Робота. Багато хто з нас присвячує роботі величезну частину свого життя, тому важливо щоб ми були забезпечені не тільки фінансово, а й задоволені морально. Приємно займатися улюбленою справою і отримувати разом з оплатою задоволення. Якщо ваша робота вам не тільки не подобається, а й пригнічує, це сигнал змінити її, не буває безвихідних ситуацій і не вирішених проблем. Життя коротке і проживати свої будні в пригніченій, напруженій атмосфері  не раціонально. Отож знайдіть для себе заняття по душі і вперед його опановувати. Якщо ж ви вільні від службових обов’язків , займіть себе цікавою справою, підберіть хобі, від великої кількості вільного часу ви втомитесь, а захопившись власними ідеями та реалізовуючи їх, ви будете почуватись щасливою повноцінною людиною.

9.Їжа. Безсумнівно їжа є однією з радостей життя. Морозиво піднімить настрій дітям, а шоколад жінкам, доведено вченими, що люди, які полюбляють шоколад частіше мають позитивний настрій. Приємно провести вечір, замовивши в ресторані вишукану вечерю, чи приготувати , щось смачненьке разом з коханою людиною. Жоден чоловік  не встоїть перед духмяною трапезою, приготовленою дружиною. Всі провини залагодяться,  а гнів зміниться на милість, як тільки чоловічий голод буде переможений. Запах ранкової кави в ліжку, владнає всі негаразди і жінка пробачить чоловіку всі забуті дати  й невиконані обіцянки. Тому використовуйте смачну і корисну їжу як зброю проти стресу та морального пригнічення, порадуйте себе горнятком ароматного капучіно і шматочком торту, але звісно знайте міру, щоб їжа не перетворилася в нав’язливу думку.

10. Маленькі радості. З малих радостей складається щастя. Провели чудово день, придбали річ про яку давно мріяли, позбавилися проблем, що давно турбували, влаштували свято, закохались. На світі скільки речей, які роблять нас щасливими, кожного дня з нами щось відбувається, ми сміємось, жартуємо, мріємо. З нами відбуваються маленькі дива, нам влаштовують приємні сюрпризи, нас люблять і комусь ми  потрібні понад усе. Для когось ти цілий світ,ти можеш не здогадуючись змінити чиєсь життя на краще, а чиєсь врятувати. Ти не знаєш , що на тебе чекає завтра, але життя ще не раз приємно тебе здивує.

Будьте щасливі сьогодні! Частіше будьте непередбачуваними, дозволяйте собі маленькі приємності, вбачайте  частинки радості кожного дня. Будьте радісними в даний момент, усміхайтесь людям і вони посміхнуться вам в слід. Не звертайте уваги на незначні проблеми, все зникає зникнуть і вони. Кожного дня замислюйтесь над тим, що маєте, радійте здоров’ю, благополуччю, думайте про глобальні речі, не засмучуйтесь через дрібниці. Забувайте весь негатив, вивільняйте його займаючись спортом, чи співаючи від душі, залишайте в собі лише позитивні емоції. Думайте оптимістично, надійтесь на краще , свідомо заповнюйте своє життя приємними моментами, частіше релаксуйте. Смійтеся над тим чого не дано змінити, не плачте над тим, що втрачено і радійте безцінному дару життя!