10 Міжнародний Фестиваль «Jazz Bez» в Івано-Франківську

“Jazz Bez” – один із найвідоміших та найбільш тривалих джазових фестивалів України, котрому не тільки до змоги успішно прожити 10 років, але й вдається кожного разу збільшувати аудиторію, запрошувати титулованих виконавців з цілого світу та приєднувати до джазового руху нові міста.

Почавшись у 2000 році із виступів кількох джазових колективів у Львові та Перемишлі, тепер “Jazz Bez” поширився на культурні центри України та Польщі і щороку дивує грою кращих джазових музикантів.

“Jazz Bez” – це десять днів джазу: традиційного і авангардного, українського та світового, класичного та сучасного, елітарного і водночас доступного. Кожного року фестиваль представляє різноманітні барви джазу, експериментальної та імпровізаційної музики знаних колективів і нових проектів іменитих музикантів. Родзинкою фестивалю є поєднання в рамках одного фестивалю максимальної кількості джазових стилів (свінг, ф’южн, бі-боп, джаз-рок, фанк, кул, фрі- джаз…) та імпровізаційної музики. Ювілейний 10-ий фестиваль збирає справжніх Метрів – Петер Брьоцман, Тетяна Комова, Андрій Разін, Володимир Голоухов, Алекс Максимів, Юрій Яремчук, “New Trio” і багато інших.

“Десятиденний транскордонний джазовий марафон” прокотиться тринадцятьма містами України та Польщі: Львів, Харків, Севастополь, Тернопіль, Луцьк, Івано-Франківськ, Рівне, Ужгород, Люблін, Сенкова, Перемишль, Санок, Новіци. Цього року на фестивалі: 26 колективів, 130 музикантів із Польщі, Росії, Грузії, Литви, Португалії, Аргентини, Канади, Вірменії, Нідерландів, Швейцарії та України.

Цього року Джаз-Без відбудеться вдруге в Івано-Франківську. За кількістю концертів та наповненністю програми Івано-Франківськ друге місто після Львова. Окрім того тільки у нас відбудеться два концерти: «Фолькльор?» (Юрій Яремчук&Роман Рось) та „Ідеальні фрази” (Юрій Андрухович &Роман Рось).

Слоган „Джаз Безу” – поважай себе, слухай джаз! То ж запрошуємо стати частиною свята драйвової музики!

Ініціатором проведення фесту виступив Івано-Франківський джаз-клуб, а організовуємо ми це спільно з Обласною філармонією, готелем «Надія» та театром-кіно «Люм’єр». За що їм щиро вдячні!

Програма  10 Міжнародного Фестивалю «Jazz Bez» в Івано-Франківську

3.12 , п’ятниця – відкриття 10-ого міжнародного фестивалю «Джаз Без» «Pervoe Solnce» (Росія) Філармонія  – 19.00

4.12 , субота Театр вогню “Коли приходить ніч» – площа Міцкевича, 18.00

The Second Approach Trio (Росія) + Vj-group  CUBE (Івано-Франківськ) – Філармонія  – 19.00

5.12 , неділя «Фольклор?»: Роман Рось (скрипка, Івано-Франківськ), Юрій Яремчук (саксофон, Львів) + Vj-group  CUBE (Івано-Франківськ)

Кіно-театр  Люм’єр – 19.00

7.12 , вівторок «Ідеальні фрази»: Юрій Андрухович (текст) & Роман Рось (скрипка, сопілка, перкусія, Івано-Франківськ) + Vj-group  CUBE (Івано-Франківськ)

Кіно-театр  Люм’єр – 19.00

8.12 , середа «FULL BLAST» [BROETZMANN-PLIAKAS-WERTMUELLER](Німеччина – Швейцарія)

Філармонія  – 19.00

9.12 , четвер New Trio (Польща) Ресторан  «Національний» готелю «Надія» – 19.00

10.12 , п’ятниця “KRUNK” (Україна – Вірменія) Ресторан  «Національний» готелю «Надія» – 19.00

11.12 , субота  – закриття фестивалю  «Джаз Без» в  Івано-Франківську

Квартет фаготистів «Bombardini» (Івано-Франківськ – Київ)

“Alex Maksymiv Project” (Канада-Нідерланди-Португалія-Аргентина)

Філармонія – 19.00

Квитки  у Філармонії від 30 до 70 грн.

У театрі- кіно „Люм’єр” квитки  від 40 до 50 грн.

У ресторані „Національний” готелю „Надія”  квитки  від 40 до 100 грн. (у вартість квитка входить напій).

Існує система абонементів: купуючи квитки (50 грн.)  на 7 концертів, 8 – безкоштовний.

Більш детальну інформацію про фестиваль та квитки можна отримати за телефоном +38 050 3386848 (Маргарита Женчук) чи +38 067674 2717 (Роман Рось), а також на вебсайтах www.dzyga.com та www.jazzfranco.com.

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.